دانلود کتاب انتگرال دیفرانسیل توماس با لینک مستقیم

یکی از بهترین و مهمترین کتاب های ریاضیات 1 و 2 کتاب حساب دیفرانسیل و معادلات انتگرال توماس می باشد که اکثر استادان در دانشگاه های مختلف از این کتاب به عنوان منبع استفاده می کنند. این کتاب توماس کیفیت بسیار عالی و با رسم شکل های رنگی و دقیق مفاهیم ریاضی را بطور گرافیکی برای دانشجویان توضیح می دهد .

دانلود کتاب ریاضیات توماس

دانلود کتاب ریاضیات توماس

همچنین حل المسائل این کتاب نیز به زودی روی سایت قرار داده می شود و لینک دانلود آن به اینجا افزوده خواهد شد.

معادله دیفرانسیل معادله‌ای است بیانگر یک تابعی از یک یا چندین متغیر وابسته و مشتقهای مرتبه‌های مختلف آن متغیرها. بسیاری از قوانین عمومی طبیعت (در فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی و ستاره‌شناسی) طبیعی‌ترین بیان ریاضی خود را در زبان معادلات دیفرانسیل می‌یابند. کاربردهای معادلات دیفرانسیل همچنین در ریاضیات، بویژه در هندسه و نیز در مهندسی و اقتصاد و بسیاری از زمینه‌های دیگر علوم فراوان‌اند.

معادلات دیفرانسیل در بسیاری پدیده‌های علوم رخ می دهند. هر زمان که یک رابطه بین چند متغیر با مقادیر مختلف در حالت‌ها یا زمان‌های مختلف وجود دارد و نرخ تغییرات متغیرها در زمان‌های مختلف یا حالات مختلف شناخته شده است میتوان آن پدیده را با معادلات دیفرانسیل بیان کرد.

به عنوان مثال در مکانیک، حرکت جسم بوسیله سرعت و مکان آن در زمان‌های مختلف توصیف می‌شود و معادلات نیوتن به ما رابطه بین مکان و سرعت و شتاب و نیروهای گوناگون وارده بر جسم را میدهد. در چنین شرایطی می توانیم حرکت جسم را در قالب یک معادله دیفرانسیل که در آن مکان ناشناخته جسم تابعی از زمان است بیان کنیم.

 

همچنین قابل ذکر است فیلم های آموزشی دانلود آموزش تصویری انتگرال به زبان فارسی (سری اول) را نیز می توانید از سایت دانلود کنید.

 

پسورد : skydoc.ir

 

    نام فایل : Thomas
    حجم فایل : 21.9 MiB
    تعداد دانلود : 1707 بار
    پسورد فایل : skydoc.ir
دسامبر 14th, 2013 | دسته : برق قدرت |


افزودن نظر:
فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر