دانلود پایان نامه جبران سازی توان راکتیو با ادوات FACTS

همانطور که می دانید FACTS مخفف Flexible AC transmission system می باشد که طبیعتا برای کنترل وضعیت شبکه‌های برق ac و افزایش ظرفیت انتقال به کار می‌روند. کار اصلی آنها تنظیم ولتاژ و پایداری سیستم قدرت است. که اکنون می توانید پایان نامه جبران سازی توان راکتیو با ادوات FACTS را در ادامه ی این پست با فرمت Word از سایت دانلود کنید.

دانلود پایان نامه جبران سازی توان راکتیو با ادوات FACTS

دانلود پایان نامه جبران سازی توان راکتیو با ادوات FACTS

.

فن‌آوري FACTS يك كنترل كننده منفرد و پرتوان نيست، بلكه مجموعه‌اي از كنترل كنندهاست، كه هر يك مي‌تواند به تنهايي يا با هماهنگي ديگر كنترل كننده‌ها يك يا چند پارامتر ذكر شده را در سيستم كنترل نمايد.

يك كنترل كننده FACTS كه به طرز مناسبي انتخاب شده باشد، مي‌تواند محدوديت‌هاي خاصي يك خط مشخص يا يك كريدور را برطرف نمايد.

از آن جا كه كنترل كننده‌هاي FACTS كاربردهايي از يك فن‌آوري پايه را عرضه مي‌كنند، توليد آن‌ها در نهايت مي‌تواند از مزيت فن‌آوريهاي مبنا بهره ببرد.

همان گونه كه ترانزيستور جزء پايه براي طيف وسيعي از تراشه‌هاي ميكروالكترونيكي و مدارات است، تريستور يا ترانزيستور قدرت بالا نيز جزء اصلي براي مجموعه‌اي از كنترل كننده‌هاي الكترونيكي قدرت بالا است.

.

چکیده پایان نامه جبران سازی توان راکتیو با ادوات FACTS :


افزايش بار تحميلي به شبكه‌هاي انتقال و افزايش مصرف، لزوم توليد بيشتر انرژي الكتريكي را ايجاب مي‌كند، ولي بدست آوردن حريم‌هاي جديد براي خطوط انتقال بسيار مشكل مي‌باشد.

و اين مسائل باعث مي‌شودكه شركت‌هاي توليد و انتقال كننده برق سعي كنند كه از حداكثر ظرفيت خطوط انتقال خود استفاده كنند، فن‌آوري جديد FACTS اين قابليت را براي شركت‌ها ايجاد و علاوه بر آن قابليت اطمينان شبكه‌ها را نيز بالا مي‌برد،

در اين مقاله ابتدا به شناسايي ت ادرات و تجهيزات FACTS پرداخته شده و سپس جبرانسازي توان رآكتيو براي افزايش بهينه ظرفت خطوط انتقال مورد بررسي قرار گرفته‌اند. مولدهاي توان راكتيو و مثالهايي از كاربرد ادوات FACTS در جهان و ايران از بخشهاي ديگر اين مقاله مي‌باشند.

.

نام پایانامه : جبران سازی توان راکتیو با ادوات FACTS

تعداد صفحات پایانامه : 63 صفحه

قیمت پایانامه : 8800 تومان (ارزانتر از همه جا )

پرداخت آنلاین و تحویل فوری پایانامه جبران سازی توان راکتیو با ادواتFACTS

فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

برای خرید کلیک کنید.

.

جولای 29th, 2015 | دسته : پایان نامه |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر