دانلود کتاب اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی فتاحیان

کتاب آموزشی ای که امروز برای کاربران محترم سایت اسکای داک آماده کرده ایم ، کتاب اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی می باشد که نویسنده ی این کتاب حسام الدین فتاحیان می باشد . این کتاب به صورت یک فایل الکترونیکی PDF در 35 صفحه گرداوری شده است که در ادامه ی این پست می توانید کتاب اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی فتاحیان با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود کتاب اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی فتاحیان

دانلود کتاب اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی فتاحیان

 

.

توضیحات مختصر در مورد کتاب اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی :

.

پیشرفت فن آوری اینترنت و شبکه های ارتباطی در دهه های اخیر ایجاب می نماید تا به لزوم بکارگیری شبکه های ارتباطی در صنعت و در این راستا شبکه ای کردن دستگاهها و سنسورهای صنعتی بپردازیم.

در این مقاله نگاهی اجمالی به اتوماسیون صنعتی و نقش شبکه های ارتباطی در توسعه صنعت داریم . در ابتدا با بیان تاریخچه اتوماسیون صنعتی , به ذکر اطلاعات پایه اعم از سطوح سلسله مراتبی اتوماسیون صنعتی و پروتکل اتوماسیون صنعتی می پردازیم.

MAP پروتکل در ادامه ملزومات اساسی طراحی و ارتباطات قسمتهای مختلف یک شبکه صنعتی شرح داده می شود و با اشاره به توسعه شبکه های ارتباطی به نقش ارزنده اتصال دستگاهها و سنسورها در دنیای صنعت می پردازد .

انواع شبکه های صنعتی با ذکر محاسن و معایب هر یک بررسی شده و نشان می دهد که چگونه می توانیم شبکه جهت افزایش کارایی ترکیب (Fieldbus : را با شبکه های سطح پایین تر ( مانند Ethernet های سرعت بالا مانند نمود و همچنین اهمیت استفاده از پردازنده ها و رابطهای کامپیوتری در مدیریت هرچه بیشتر اطلاعات تبادل ی و شرح داده می شود.

در پایان با بیان پیشنهادهایی جهت طراحی یک (Asic ) های از قبل برنامه ریزی شده chip شبکه ارتباطی در صنعت به کار خود خاتمه می دهد.

.

گرداوری توسط اسکای داک

.

    نام فایل : دانلود کتاب اتوماسیون صنعتی
    حجم فایل : 1.2 MiB
    تعداد دانلود : 734 بار
    پسورد فایل : skydoc.ir
جولای 26th, 2015 | دسته : کتب مرجع و مقالات |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر