دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار

کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار که امروز با لینک مستقیم بر روی سایت اسکای داک قرار داده ایم یکی از بهترین مرجع برای درس معادلات دیفرانسیل می باشد . که در ادامه این پست می توانید کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار را با لینک مستقیم از سایت اسکای داک دانلود کنید .

دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار

دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار

.

جزئیات کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار  :

.

معادله دیفرانسیل معادله‌ای است بیانگر یک تابعی از یک یا چندین متغیر وابسته و مشتقهای مرتبه‌های مختلف آن متغیرها. بسیاری از قوانین عمومی طبیعت ( در فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی و ستاره‌شناسی ) طبیعی‌ترین بیان ریاضی خود را در زبان معادلات دیفرانسیل می‌یابند. کاربردهای معادلات دیفرانسیل همچنین در ریاضیات، بویژه در هندسه و نیز در مهندسی و اقتصاد و بسیاری از زمینه‌های دیگر علوم فراوان‌اند.

.

معادلات دیفرانسیل در بسیاری پدیده‌های علوم رخ می دهند. هر زمان که یک رابطه بین چند متغیر با مقادیر مختلف در حالت‌ها یا زمان‌های مختلف وجود دارد و نرخ تغییرات متغیرها در زمان‌های مختلف یا حالات مختلف شناخته شده است میتوان آن پدیده را با معادلات دیفرانسیل بیان کرد.

.

به عنوان مثال در مکانیک، حرکت جسم بوسیله سرعت و مکان آن در زمان‌های مختلف توصیف می‌شود و معادلات نیوتن به ما رابطه بین مکان و سرعت و شتاب و نیروهای گوناگون وارده بر جسم را میدهد. در چنین شرایطی می توانیم حرکت جسم را در قالب یک معادله دیفرانسیل که در آن مکان ناشناخته جسم تابعی از زمان است بیان کنیم.

.

سرفصلهای کتاب معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار :

.
معادلات دیفرانسیل معمولی
معادلات دیفرانسیل مرتبه اول
معادلات دیفرانسیل معمولی مرتبه دوم و بالاتر
حل معادلات با استفاده از سریها
دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی
تبدیل لاپلاس

.

گرداوری توسط اسکای داک

.

    نام فایل : کتاب معادلات دیفرانسیل نیکوکار
    حجم فایل : 33.6 MiB
    تعداد دانلود : 416 بار
    پسورد فایل : skydoc.ir
جولای 22nd, 2015 | دسته : الکترونیک، برق قدرت |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر