دانلود فیلم های آموزش گیتار فلامینگو به زبان فارسی

بنا به دلیل استقبال کاربران ویژه سایت از فیلم های آموزشی گیتار اینبار قصد داریم از فیلم های آموزشی گیتار فلامینگو رو نمایی کنیم که هم اکنون آماده دانلود از سرور سایت می باشد.اگر بخواهیم از تاریخچه گیتار فلامینگو بگوییم :

گیتار زمانی وارد موسیقی فلامنکو شد که اسپانیایی‌ها فلامنکو را با سازهای دیگری می‌نواختند. پس از آن گیتار به شدت بر این موسیقی تاثیر گذاشت و هم اکنون گیتار و موسیقی فلامنکو با هم وابستگی متقابل دارند.

فیلم های آموزشی گیتار فلامینگو

فیلم های آموزشی گیتار فلامینگو

و اگر هم بخواهیم کمی بیشتر درباره گیتار فلامینگو بنویسیم : موسیقی فلامنکو نوعی موسیقی دستگاهی است که متعلق به منطقه آندلس (جنوب اسپانیا) می‌باشد. البته واضح است که هیچ پدیده فرهنگی- هنری به شکل مطلق مربوط به نقطه خاصی نمی‌باشد. موسیقی فلامنکو و خود گیتار رگه‌هایی از اثر گذاری فرهنگ‌های یهودی، عربی را در خود دارند . گیتار فلامنکو و گیتار کلاسیک از نظر ساختار دارای یک سری تفاوت‌هایی می‌باشند . در گیتار فلامنکو روی صفحه گیتارمعمولاً از جنس چوب صنوبر و پشت وکناره گیتار از جنس چوب سرو می باشد و بر روی رویه صفحه اصلی تلق نازکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی صفحه هنگام اجرای تکنیک ضربه با ناخن می‌شود که به آن گلپیدور می‌گویند.

 

این مجموعه از سایت حذف شده است . برای دانلود سایر فیلم های آموزشی به سایت زیر مراجعه کنید .

 

دانلود فیلم های فارسی گیتار فلامینگو

دانلود فیلم های فارسی گیتار فلامینگو

 

دسامبر 7th, 2013 | دسته : موسیقی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر