دانلود پایان نامه پست های گازی GIS با فرمت Word

در پایان نامه ای که در 10 فصل با عنوان پایانامه پست های گازی GIS آماده شده است به طور کامل به مباحثی از قبیل بررسی عایق های گازی SF6  ،  نقش و نوع پستهای فشار قوی در شبکه های برق ، نقش و اساس پستهای GIS و همچنین تکنولوژی سیستمهای GIS ، مزایا و معایب پست های GIS ، عیب یابی و تعمیرات تجهیزات پستهای GIS  و … به طور کامل پرداخته شده است . که در ادامه می توانید به توضیحات بیشتری از این پایان نامه دست یابید.

دانلود پایان نامه پست های گازی GIS

دانلود پایان نامه پست های گازی GIS

چکیده پایان نامه پست های گازی GIS :

 

با توجه به افزایش مصرف  تولید انرژی الکتریکی بایستی در ارتباط کامل با نحوه توزیع و پخش انرژی آن باشد.

در مراکز شهری چگالی انرژی موجب گشته تا با توجه به کمبود فضا و ایمنی لازم در سیستم  بکار گیری پستهای GIS در مقایسه با انواع دیگر پستها در کشور ما مورد بررسی و توجه قرار گیرد که این اهمیت چه از نظر فنی و چه از نظر اقتصادی و با توجه به روند تکنولوژی در آینده مورد توجه ما می باشد و همچنین انرژی مورد نیاز انواع مختلف مصرف کننده ها در هر موقعیت و به هر میزان, تنها از طریق شبکه هایی امکان پذیر است که کلیه مراکز مصرف و تولیدشان با یکدیگر در ارتباط کامل و به هم پیوسته باشد.

با احداث شبکه های سراسری که ظرفیت مناسب و کافی دارند  می توانیم یک تبادل انرژی بین مراکز مصرف کننده ها و تولید کنندگان داشته باشیم.

که جهت این تبادل انرژی نیاز به افزایش ولتاژ و سپس کاهش آن می باشد که در این خصوص ایستگاههای فشار قوی مناسب این مشکل را بر طرف کرده و گام اساسی در جهت پیش برد این مساله برداشته است.

و با توجه به محدودیت های محیطی و نامناسب بودن وضعیت جوی و استراتژیکی منطقه این امکان را به ما می دهد که با احداث و توسعه پست های فشارقوی از نوع بسته GIS این تبادل انرژی را به نحو مطلوبی در مراکز مصرف و حوزه شهری داشته باشیم که در این میان مسئله اقتصادی در این مراکز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده که پستهای سربسته GIS تا حدودی به این مسائل جواب گو می باشد.

دانلود پایان نامه پست های گازی GIS با فرمت Word

دانلود پایان نامه پست های گازی GIS با فرمت Word

این پایان نامه شامل ده فصل  می باشد که در فصل اول به بررسی عایق های گازی SF6 که در پستهای سربسته گازی بیشترین کاربرد را دارد می پردازیم.

در فصل دوم به نقش و نوع پستهای فشار قوی در شبکه های انتقال و پخش انرژی و همچنین سطح ولتاژهای موجود در ایران بحث می شود.

در فصل سوم به نقش و اساس پستهای GIS و همچنین تکنولوژی سیستمهای GIS, مزایا و معایب پستهای GIS در صنعت برق اشاره می شود.

سیستمهای GIS داخلی (indoor) و بیرونی (out door) و همچنین هزینه های مربوط به احداث آنها در فصل چهارم آورده شده است.

بررسی جنبه های اقتصادی سیستمهای GIS از نظر هزینه و فاکتورهای موثر در آن و ارزیابی پروژه از لحاظ اقتصادی و نیز مقایسه سیستم های GIS با AIS در فصل پنجم بحث شده است.

در فصل ششم به عیب یابی و تعمیرات تجهیزات پستهای GIS پرداخته می شود.

نحوه نگهداری پستهای GIS نیز در فصل نهم بحث شده است

و فصل آخر به نتیجه گیری کلی و پیشنهادات اختصاص دارد. در ضمن نمونه ای از تجهیزات انواع پستهای GIS در ضمیمه های یک و دو آورده شده است.

.

نام پایانامه : پست های گازی GIS

تعداد صفحات پایانامه : 140 صفحه

قیمت پایانامه : 6500 تومان (ارزانتر از همه جا )

پرداخت آنلاین و تحویل فوری پایانامه پست های گازی GIS

برای خرید کلیک کنید.

.

جولای 9th, 2015 | دسته : پایان نامه |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر