دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال گیری

در این سری از فیلم های آموزشی سایت اسکای داک قصد داریم فیلم آموزش کامل مشتق گیری و انتگرال گیری را با یک روش جادویی برای کاربران ویژه سایت اسکای داک قرار دهیم . استفاده از واژه ی جادویی بدین منظور می باشد که مطالب به صورت کاملا مفهومی و ساده بیان می شود به گونه ای که شما با استفاده از این مطالب بیان شده قادر خواهید بود تمامی مسائل مشتق و انتگرال را در کوتاه ترین زمان حل کنید.

دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال گیری

دانلود فیلم آموزش مشتق و انتگرال گیری

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم آموزش مشتق گیری و انتگرال گیری

دانلود فیلم آموزش مشتق گیری و انتگرال گیری

.

ژوئن 8th, 2015 | دسته : درسی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر