دانلود کتاب آموزش کامل access با لینک مستقیم

نرم افزار access که به نرم افزار  مایکروسافت اکسس (Microsoft Access) نیز معروف می باشد یکی از نرم افزار های پرکاربرد کمپانی مایکروسافت است که از این نرم افزار برای ایجاد دیتابیس یا همان پایگاه داده استفاده می شود . به عنوان مثال از این نرم افزار می توان در ساخت دفترچه های تلفن یا اسامی محصولات و کد آنها و … مورد استفاده قرار داد . به طوری که می توان گفت زمینه های کاربرد این نرم افزاار بسیار گسترده می باشد.

کتاب آموزش access

کتاب آموزش access

توسط این مجموعه شما تسلط کافی به نرم افزار Access را پیدا خواهید کرد. منابع انگلیسی و فارسی ارائه شده یکی از بهترین مراجع برای یادگیری این نرم افزار ار خانواده آفیس می باشد که شما میتوانید هم اکنون به رایگان آن را از مهندس یار دریافت نمایید .

اکسس نرم افزار ساده و کارآمدی برای ساخت پایگاه های داده (Database) و ایجاد برنامه های کوچک کاربردی جهت دسترسی به اطلاعات و محاسبات لازم بر روی آنها می باشد. فایلهای پایگاه داده Access که با پسوند MDB ایجاد میشوند، در اغلب زبانهای برنامه نویسی قابل استفاده هستند. به همین دلیل، بیشتر نرم افزارهای کاربردی که به پایگاه های داده با حجم و پیچیدگی زیاد نیاز ندارند، از اکسس استفاده می کنند.

 

پسورد : skydoc.ir

نوامبر 10th, 2013 | دسته : پایگاه داده ها |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
میرزاحسین فرهنگ :

بسیار مفید و ارزنده است.


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر