دانلود فیلم آموزش تعمیرات خودروهای سواری

در این سری از فیلم های آموزشی قصد داریم مجموعه ای کامل از فیلم های آموزشی تعمیرات انواع خودرو های سواری به زبان فارسی بر روی سایت اسکای داک برای کاربران ویژه سایت اسکای داک قرار دهیم. فیلم های آموزشی تعمیرات خودرو به صورت پایه ای بوده و قابل استفاده در تمامی خودرو های سواری موجود در کشور ایران می باشد.

دانلود فیلم آموزش تعمیرات خودروهای سواری

دانلود فیلم آموزش تعمیرات خودروهای سواری

.

در این فیلم های آموزشی شما به صورت تصویری با روش کار قسمت های مختلف خودرو به صورت عملی آشنا می شوید و در ادامه روش های عیب یابی و تعمیرات قسمت های مختلف خودرو های سواری را نیز فراخواهید گرفت.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم های آموزشی تعمیرات خودرو

دانلود فیلم های آموزشی تعمیرات خودرو

.

می 1st, 2015 | دسته : تخصصی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر