دریافت خلافی ماشین از طریق اینترنت

آیا تا به حال شده بخواهید میزان خلافی ماشینتان و هم چنین محل تخلف و نوع تخلفی را که انجام داده اید را ببینید؟ قبلا برای دریافت خلافی ماشین باید به پلیس +۱۰ مراجعه می کردید و با دریافت وجه خلافی ماشینتان را پرینت می گرفتند سپس روش دیگری به وجود آمد که ارسال کد به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ بود اما مشکل این روش این بود که فقط میزان جمع تخلفات را برای شما نمایش می داد.

دریافت خلافی ماشین

اما در این روشی که برای کاربران محترم معرفی می کنم این گونه بوده که علاوه بر مشاهده ی کل تخلفات از زمان و مکان ونوع و همچنین نوع تخلف مطلع می شوید.

توجه کنید که حتی در صورتی که برگه جریمه به صورت الصاقی یا دوبرگی و حتی تسلیمی باشد در این جا ذکر شده و حتی در صورتی که با دوربین تخلف ثبت شده باشد می توانید مطلع شوید.

برای اینکار کافی هستش به سایت زیر مراجعه کنید.

 

دریافت خلافی ماشین

 

برای این کار کافی است  بعد از مراجعه به سایت فوق کدی که در عکس زیر نشان داده شده رو توی کادر در سایت بالا وارد کرده و کد تصویر امنیتی رو هم وارد کنید تا خلافی ماشینتون رو مشاهده کنید.

دریافت تخلفات ماشین با اینترنت به صورت رایگان

 

کاربران عزیز مبلغ کل خلافی ماشین های خودتون رو تو قسمت نظرات بزارین تا ببینیم بیشترین جریمه بین کاربران سایت به کی اختصاص داره .

خلافی ماشین ما ۶۲۰۰۰ تومان هستش که آخرین جریمه هم مربوط به مرداد ۹۰ بود.

شما هم میزان خلافی هاتون رو در صورت تمایل بذارید و ببینید کمترین و بیشترین تخلفات رو کی داره.

 

منبع : سایت اسکای داک

آبان ۱۰ام, ۱۳۹۲ | دسته : خودرو |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
MEHDI :

۳۶۰٫۰۰۰T

Niloofar :

۶۰,۰۰۰ تومان که البته ۳۰,۰۰۰ تومان بوده و دوبله شده متاسفانه.

mehdi :

لطفا آدرس سایت را برایم ایمیل کنید متشکر می شوم

پیام :

یه جریمه مربوط به ۷ صبح دارم که به تمام عمرم و مقدصات تا حالا توی زندگییم هر گز این سساعاعت از روز دا ندیدیم

امید :

۱میلیون و ۵۴۰هزار تومان

احسان افشار :

سلام دوستان من سرخیابون خونمون جریمه شدم ۸صبح کسی هم توخیابون نبود سرعتمم۳۰تابود ۰۰۰/۱۰ده هزارتومن الکی سرنبستن کمربند جریمم کردن آخ آخ آخ

رضا :

سلام وعلیکم.خخخ.میخاسم بگم همین الان زدم دیدم جریمه شدم ۱۰۰ هزار تومان اونم به خاطره صدای ناهنجار بوق هااااا.خخخ.قشنگیش آینه زده تسلیمی.یعنی میخام برم ببینم کی همچین چیزی نوشته.اخه تسلیمی اسم و شماره گواهی نامه رو هم مینویسن.خخ.چند ماه پیش هم بخاطره بوق دیدم جریمه شدم وقتی خلافی گرفتم.ولی بیخیال شدم دادم خلافی رو نرفتم دنبالش.فک کنم یکی پلاکشو دستکاری کرده ک بازم نمیشه چون تسلیمی بوده و مامور هم کارت ماشینو در این زمان صددرصد میبینه

حسین :

سلام من چند ماه پیش در اتوبان حرکت میکردم با کمربندهای بسته با بیست کیلومتر زیر سرعت مجاز حرکت میکردم بصورت رندوم افسر راهنمایی رانندگی به من فرمان ایست داد به احترام قانون کنار نگه داشتم پلیس به من گفت چراغ خطر عقب یکی خراب است من به ان افسر دقیقا چنین گفتم جناب سروان من پنج.عدد لامپ خطر عقب دارم ظرف پنج دقیقهدرستش میکنم اگه درست نشد صدهزار برام بنویس ان پلیس بدون اینکه احترامی به شخصیت یک انسان بگذارد سی هزار تومان نوشت ایا انصاف است…..

mitra :

سلام
لطفا آدرس سایت رو برام ایمیل کنید.
باتشکر


افزودن نظر:مهندس +1 یادت نره !