دانلود فیلم آموزش تصویری حرکات بدنسازی شکم و عضله سازی

در این سری از فیلم های آموزشی که قصد داریم روی سایت قرار دهیم مربوط به آموزش تصویری حرکات بدنسازی شکم و عضله سازی می باشد که با استفاده از این فیلم های آموزشی می توانید با حرکات اصولی و صحیح اقدام به پرورش عضلات شکم کرده و چربی و اضافه وزن خود در ناحیه شکم را به طور کامل از بین ببرید و از داشتن عضلات شکم زیبا و به اصطلاح شکم شش تیکه لذت ببرید.

دانلود فیلم آموزش تصویری حرکات بدنسازی شکم و عضله سازی

دانلود فیلم آموزش تصویری حرکات بدنسازی شکم و عضله سازی

 

.

مدت زمان این مجموعه ی آموزشی 100 دقیقه می باشد که به صورت کامل و قدم به قدم اقدام به آموزش پرورش عضلات شکم می پردازد تا در مدت بسیار کوتاه عضلات شکم زیبا و ورزشی داشته باشید.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

فیلم آموزش تصویری حرکات بدنسازی شکم

فیلم آموزش تصویری حرکات بدنسازی شکم

 .

آوریل 17th, 2015 | دسته : ورزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر