دانلود آموزش تصویری sql server2012 به زبان فارسی

در این پست آموزشی که تصمیم داریم روی سایت اسکای داک قرار دهیم فیلم آموزش تصویری SQL Server 2012 می باشد که آموزش تصویری آخرین نسخه SQL server تا این لحظه می باشد .  SQL Server 2012 نسبت به نسخه های قبلی این نرم افزار دارای قدرت بیشتر و همچنین امکانات بیشتر و در کنار این ها باگ کمتر نسبت به نسخه های قبلی را دارا می باشد . که در ادامه می توانید فیلم های آموزشی SQL Server 2012 را با لینک مستقیم و کیفیت عالی از سایت اسکای داک دریافت نمایید.

دانلود آموزش تصویری sql server2012 به زبان فارسی

دانلود آموزش تصویری sql server2012 به زبان فارسی

 

در این فیلم با مفاهیم اولیه پایگاه داده ها و انواع مختلف پایگاه داده , ویرایش های مختلف از پایگاه داده SQL Server و تاریخچه , استاندارد ها و معایب , محاسن این نرم افزار آشنا می شوید.
همچنین با ویرایش های مختلف این نرم افزار آشنا شده و تفاوت های آنها را متوجه می شوید.
 .

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

آموزش تصویری SQL Server 2012

آموزش تصویری SQL Server 2012

آوریل 11th, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر