دانلود فیلم آموزش تصویری نصب نرم افزارهای ویندوز در لینوکس

در این سری از فیلم های آموزشی که روی سایت اسکای داک برای کاربران ویژه سایت قرار گرفته یاد میگیرید که چگونه یک نرم افزار ویندوزی را در لینوکس نصب نمایید .نرم افزار های ویندوزی با فرمت exe می باشد اما در لینوکس پکیج های ما با فرمت های deb , یا rpm می باشد . در این فیلم آموزشی که به زبان فارسی تهیه شده به طور کامل و قدم به قدم اقدام به آموزش نصب نرم افزار های ویندوزی روی لینوکس شده است.

دانلود فیلم آموزش تصویری نصب نرم افزارهای ویندوز در لینوکس

دانلود فیلم آموزش تصویری نصب نرم افزارهای ویندوز در لینوکس

 

در این آموزش تصویری اقدام به معرفی نرم افزار wine , playOnLinux می کنیم و به طور کامل و تصویری آموزش قدم به قدم نرم افزار ها را برای نصب نرم افزار های ویندوزی در لینوکس را برایتان به زبان فارسی آموزش می دهیم.

 

 .

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

آموزش تصویری نصب نرم افزارهای ویندوز در لینوکس

آموزش تصویری نصب نرم افزارهای ویندوز در لینوکس

آوریل 10th, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر