دانلود فیلم های آموزش تصویری نرم افزار Flash MX

در این پست آموزشی که قصد داریم فیلم های آموزشی نرم افزار Flash MX به زبان فارسی را برای کاربران ویژه سایت اسکای داک قرار دهیم. در این فیلم های آموزشی تلاش  شده بخش های مختلف نرم افزار Flash MX  به طور کامل و کاربردی توضیح داده شود . امیدواریم  این آموزش جهت استفاده ی شما عزیزان مفید واقع شود.

دانلود فیلم های آموزش تصویری نرم افزار Flash MX

دانلود فیلم های آموزش تصویری نرم افزار Flash MX

 

آشنایی با نرم افزار  Flash MX:

 .

نرم افزار Flash MX به طور کامل و ساده برای همه ماکرومدیا فلش ( Macromedia Flash )  از بهترین نرم افزار هایی است که شما میتوانید برای افزودن افکت های مخصوص و انیمیشن های کامپیوتری به وب سایت از آن استفاده کنید .

 .

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

دانلود آموزش تصویری Flash MX

دانلود آموزش تصویری Flash MX

 

آوریل 9th, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر