دانلود آموزش تصویری کامل و جامع شنای پروانه به زبان فارسی

یکی از بهترین ورزش ها و تفریحات در بین اقشار مختلف که طرفداران بسیاری دارد شنا می باشد که هر ساله افراد بسیار زیادی به دنبال آموزش و یادگیری این ورزش مفرح هستند . و بسیاری از افراد هم راه یادگیری را  از طریق فایل های ویدئویی انتخاب کرده اند اما مشکلی که وجود داشت عدم وجود فایل های آموزشی به صورت کامل و به زبان فارسی آموزش شنا بود که امروز ما این فیلم های آموزشی را برای اولین بار به صورت دانلودی در سایت قرار می دهیم.

آموزش تصویری شنای پروانه

آموزش تصویری شنای پروانه

و همانطور هم که می دانید شنا دارای روش های مختلف می باشد که این روش ها عبارتند از کرال سینه ، پروانه ، قورباغه ای و … می باشد که تمامی فایل های آموزشی شنا به روش های مختلف به طور کامل و به زبان فارسی موجود می باشد که می توانید همگی این آموزش ها را به صورت کامل و بدون دردسر با لینک مستقیم دانلود کنید.

قابل ذکر است زبان این فیلم ها  فارسی می باشد .

و اما می خواهیم به طور کوتاه کمی با شنای پروانه آشنا شویم :

یکی از زیباترین و سخت ترین روش های شنا شنای پروانه می باشد که در مسابقات معتبر جهانی یکی از پرتماشاترین انواع شنا ها می باشد.

 

وضعیت بدن در شنای پروانه :

وضعیت بدن درشنای پروانه در اکثر لحاظ به کرال سینه شباهت دارد با این تفاوت که حرکت دست‌ها و پاها تک تک انجام نمی‌شوند بلکه هر دو دست با هم و هر دو پا با هم حرکت را انجام می‌دهند. که در فیلم های آموزشی به طور کامل به این موضوع پرداخته شده است.

 

هم چنین قابل ذکر می باشد علاوه بر اینکه به طور کامل روش های آموزش شنای پروانه مورد آموزش قرار می گیرد به حرکاتی که ممکن است به صورت اشتباه آنها را انجام دهید هم پرداخته شده است.

امید است با مشاهده این فیلم ها با اصول صحیح شنای پروانه آشنا شده و با تمرین و تکرار و پشتکار خودتان این نوع شنا را به صورت کامل و صحیح یاد بگیرید.

در سایت زیر علاوه بر فیلم های آموزشی شنای پروانه آموزش شنای کرال – شنای قورباغه ای و شنای آزاد هم موجود می باشد.

 

این مجموعه ی آموزشی از روی سایت حذف شده است .

برای دانلود سایر مجموعه های آموزشی به سایت زیر مراجعه کنید .

دانلود فیلم آموزش شنا به طور کامل

دانلود فیلم آموزش شنا به طور کامل

 

اکتبر 23rd, 2013 | دسته : هنری |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر