دانلود فیلم آموزش HTML5 به زبان فارسی

امروز در این پست آموزشی قصد داریم فیلم های آموزشی طراحی وب بر پایه HTML5 را بر روی سایت قرار دهیم . با توجه به امکانات و ویژگی هایی که در HTML5 در اختیار برنامه نویس قرار داده می شود برنامه نویس می تواند با استفاده از HTML5 قابلیت ها و ویژگی هایی را در طراحی سایت اعمال کند که در HTML و … امکان پذیر نبود.

دانلود فیلم آموزش HTML5 به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش HTML5 به زبان فارسی

 

آشنایی با مزیت HTML5 نسبت به فلش که بهترین رقیب فلش محسوب می شود :

.

بزرگترین مزیت HTML5 که بار بزرگی را از دوش توسعه دهندگان وب و بهینه سازان وب برداشته است این است که جستجوگر ها بویژه گوگل از متنهای داخلی انیمیشنهای انها حمایت و پشتیبانی می کنند.

این به این معنی است که شما هم می توانید تصاویر متحرک همراه با صدا و موسیقی داشته باشید و از طرف دیگر جستجوگر ها پیامهای شما را آنالیز می کنند در حالیکه در فلش تمام اینها یعنی تصاویر و صدا و موسیقی و …به صورت یک پکیج نفوذ ناپذیر عرضه می شود که البته جستجو گر ها هم علاقه ای به آنالیز آنها ندارند .

.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

آموزش تصویری HTML5 زبان فارسی

آموزش تصویری HTML5 زبان فارسی

.

آوریل 4th, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر