دانلود فیلم آموزش کار با خط فرمان لینوکس

در این پست ویژه ای که برای اولین بار در اینترنت برای کاربران ویژه سایت تهیه شده آموزش کار با خط فرمان لینوکس می باشد .در انتهای این آموزش شما قادر خواهید بود به صورت حرفه ای با خط فرمان لینوکس از قبیل کپی کردن ، جابه جا شدن در بین پوشه ها و دایرکتوری ها ، حذف کلی پوشه ها ، ایجاد و ویرایش یک فایل با دستور vi و دستور nano و تمامی دستوراتی که باید برای کار با لینوکس با آنها آشنا باشید.

دانلود فیلم آموزش کار با خط فرمان لینوکس

دانلود فیلم آموزش کار با خط فرمان لینوکس

قابل ذکر است این آموزش طوری تهیه شده است که به طور کامل هر دستور با چندین مثال متنوع توضیح داده شده است تا یادگیری و درک در بهترین سطح انجام شود.

هم چنین در این ویدئو ها به صورت کامل توضیح داده شده است که دستورات از چه کلماتی گرفته شده اند به عنوان مثال دستور cd که یک دستور برای  جا به جایی بین دایرکتوری ها می باشد از اول واژه های change Directory گرفته شده است.

که ادامه ی این آموزش ها را همراه با مثال های متنوع می توانید در فیلم های های آموزشی قرار داده شده ببینید.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

آموزش کار با خط فرمان لینوکس

آموزش کار با خط فرمان لینوکس

 

مارس 30th, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر