آموزش تصویری دانلود از گوگل پلی بدون نیاز به گوشی

امرز در این پست آموزشی سایت اسکای داک قصد داریم شما را با آموزش تصویری دانلود مستقیم از سایت گوگل پلی را براتون به صورت تصویری و قدم به قدم آموزش دهیم. همانطور که می دانید گوگل پلی یکی از برترین فروشگاه های ارائه نرم افزار اندروید می باشد. دانلود مستقیم از سایت گوگل پلی چند مزایای مهم دارد که مهمترین آن اینه که یک فایل از آن در سیستم خود دارید و بعدا هم می تونید از آن استفاده کنید در حالی که وقتی با گوشی اقدام به نصب از گوگل پلی می کنیم فایل اصلی بعد از نصب نرم افزار حذف میشه.
آموزش دانلود از سایت گوگل پلی بدون نیاز به گوشی

آموزش دانلود از سایت گوگل پلی بدون نیاز به گوشی

مثلا شما در نظر بگیرید یک نرم افزاری که حجم بالای دارد و دانلود آن زمان بر است، وقتی نرم افزار مورد علاقه خود را دانلود کردید به صورت اشتباهی یا ویروسی شدن گوشی شما پاک می شود و دیگر نسخه دانلود شده آن را نخواهید داشت.
اما سایت اسکای داک برای کاربران خود آموزشی قرار داده است که بتوانند به صورت مستقیم فایل خود را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنند و یک نسخه نصبی آن را در سیستم خود ذخیره داشته باشند.

.

چگونه بصورت مستقیم فایل را از گوگل پلی دانلود کنیم؟
ابتدا وارد سایت گوگل پلی شوید و نرم افزار مورد علاقه خود را جستجو و پیدا کنید. وقتی فایل مورد نظر خود را پیدا کردید آدرس لینک دانلود فایل خود را کپی کنید.
.

آموزش دانلود از گوگل پلی استور

آموزش دانلود از گوگل پلی استور

.
پس از کپی کردن آدرس مورد نظر خود وارد سایت http://apps.evozi.com/apk-downloader شوید و آدرس مورد نظر را در جستجوگر سایت که مطابق شکل برای شما نمایش داده شده است را وارد کنید.
.
آموزش دانلود از گوگل پلی توسط کامپیوتر

آموزش دانلود از گوگل پلی توسط کامپیوتر

.

پس از وارد کردن آدرس نرم افزار مورد نظر خود بر روی گزینه Generate Download Link کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما ساخته شود این عملیات فقط چند ثانیه طول می کشد تا لینک نرم افزار برای شما آماده دانلود شود.
.
آموزش دانلود از گوگل پلی با کامپیوتر

آموزش دانلود از گوگل پلی با کامپیوتر

.

فایل مورد نظر شما یافت شد و فقظ کافیست که بر روی Click here download com.diconline.rakroid now کلیک کنید تا فایل شما بصورت مستقیم دانلود شود و بر روی حافظه رایانه شما ذخیره شود.
.

آموزش دانلود از گوگل پلی برای اندروید

آموزش دانلود از گوگل پلی برای اندروید

.
گرداوری توسط اسکای داک
.
فروردین ۶ام, ۱۳۹۴ | دسته : مقالات آموزشی |


افزودن نظر:مهندس +1 یادت نره !