دانلود آموزش تصویری طراحی وب سایت

در فیلم های آموزشی که قصد داریم در آخرین روز سال 1393 بر روی سایت قرار دهیم مربوط به آموزش تصویری طراحی وب سایت به زبان فارسی می باشد که این سری از فیلم های آموزشی قرار داده شده بر روی سایت یکی از بهترین نوع فیلم های آموزشی طراحی وب سایت می باشد .

دانلود آموزش تصویری طراحی وب سایت

دانلود آموزش تصویری طراحی وب سایت

 

فیلم های آموزشی قرار داده شده بر روی سایت به صورت پروژه محور بوده و در طول آموزش شما با روش طراحی انواع وب سایت آشنا خواهید شد . که برای طراحی وب سایت شما باید با زبان برنامه نویسی PHP ، HTML و ارتباط با دیتابیس و … نیاز دارید که به طور کامل آرشیو تمامی این فیلم ها به زبان فارسی بر روی سایت برای کاربران ویژه سایت امکان پذیر می باشد.

 

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود آموزش تصویری طراحی وب سایت

دانلود آموزش تصویری طراحی وب سایت

مارس 20th, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر