دانلود فیلم های آموزشی ریاضی عمومی 1

امروز در این پست آموزشی قصد داریم فیلم های آموزشی ریاضی عمومی 1 را با لینک مستقیم و کیفیت بالا برای دانلود قرار دهیم که همه ی این فیلم های آموزشی به زبان فارسی با لینک مستقیم بوده و به زودی فیلم های آموزشی ریاضی عمومی 2 هم بر روی سایت اضافه خواهد شد.

دانلود فیلم های آموزشی ریاضی عمومی 1

دانلود فیلم های آموزشی ریاضی عمومی 1

 

قابل ذکر است که درس ریاضی عمومی 1 از دروس پایه تمام رشته های مهندسی می باشد و باید تمامی دانشجویان رشته مهندسی این درس را در طول تحصیل خود پاس کنند.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود آموزش تصویری ریاضی عمومی 1

دانلود آموزش تصویری ریاضی عمومی 1

.

 

مارس 13th, 2015 | دسته : درسی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر