دانلود فیلم های آموزشی برنامه نویسی به زبان C

 فیلم های آموزشی برنامه نویسی به زبان C که اکنون بر روی سایت اسکای داک برای کاربران ویژه سایت قرار گرفته یکی از بهترین و با کیفیت ترین فیلم های آموزشی زبان برنامه نویسی C هم از لحاظ کیفیت آموزشی و هم از لحاظ کیفیت فایل های ویدئویی می باشد . فیلم های آموزشی به زبان فارسی بوده و توسط اساتید برجسته در زمینه برنامه نویسی تهیه شده است.

دانلود فیلم های آموزشی برنامه نویسی به زبان C

دانلود فیلم های آموزشی برنامه نویسی به زبان C

 

سطح آموزشی این فیلم ها از مقدماتی تا پیشرفته بوده و از ساده ترین و مبتدیترین سطح شروع به آموزش زبان C کرده و تا سطح حرفه ای ادامه داده می شود.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود آموزش تصویری زبان برنامه نویسی C

دانلود آموزش تصویری زبان برنامه نویسی C

 

فوریه 22nd, 2015 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر