دانلود آموزش تصویری آمار و احتمال مهندسی

امروز در این پست آموزشی قصد داریم فیلم های آموزشی درس آمار و احتمال رو با لینک مستقیم برای کاربران ویژه سایت اسکای داک قرار دهیم که می توانید این فیلم های آموزشی درس آمار و احتمال رو در ادامه این پست دانلود کنید. سطح فیلم های آموزشی قرار داده شده بر روی سایت قابل استفاده برای دانشجویان عزیز می باشد.

دانلود آموزش تصویری آمار و احتمال به زبان فارسی

دانلود آموزش تصویری آمار و احتمال به زبان فارسی

 

درس آمار و احتمال یکی از دروس پایه می باشد که دانشجویان مهندسی و سایر رشته باید در طول تحصیل در دانشگاه این درس سه واحدی را بگذرانند .

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود آموزش تصویری آمار و احتمال

دانلود آموزش تصویری آمار و احتمال

 

فوریه 19th, 2015 | دسته : درسی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر