آموزش تصویری نصب بازی Clash of Clans روی کامپیوتر

با توجه به درخواست های فراوان دوستان مبنی بر آموزش اجرای بازی کلش روی کامپیوتر قصد داریم اکنون آموزش نصب و اجرای بازی clash of clans رو برای کاربران عزیز سایت اسکای داک آموزش دهیم . همچنین در ادامه ی فیلم های آموزشی شما را با روش اتصال بازی کلش به اکانت گوگلتان را براتون آموزش بدیم.

Install.Clash.Of.Clans.on.PC

در این مجموعه ی آموزشی که توسط سایت اسکای داک برای اولین بار به زبان فارسی تهیه شده شما را با آموزش های زیر آشنا خواهیم کرد :

.

1 – آموزش تصویری و قدم به قدم نصب نرم افزار شبیه ساز (فیلم آموزشی)

2 – آموزش تصویری و قدم به قدم نصب بازی clash of clans روی شبیه ساز (فیلم آموزشی)

3 – آموزش تصویری و قدم به قدم اتصال بازی کلش به اکانت گوگل و حل خطاها در این زمینه (فیلم آموزشی)

4 – آموزش تصویری آشنایی با بازی clash و ترفندهای مربوط به بازی . (به زودی …)

.

توجه کنید که تمامی فیلم های آموزشی بالا تولیدی سایت اسکای داک می باشد و برای اولین بار این فیلم ها توسط سایت اسکای داک تهیه شده است.

.

( با اتصال بازی به اکانت گوگلتان قادر خواهید بود ادامه ی بازی کلش رو که روی یه سیستم یا گوشی دیگه بازی می کردید ادامش رو روی کامپیوتر بازی کنید . در این صورت تمامی مراحل بازی بر روی اکانت گوگلتان ذخیره میشه و می تونید هم از طریق موبایل و هم از طریق کامپیوتر به بازی خودتون دسترسی داشته باشین.

.

 

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود آموزش تصویری بدنسازی با توپ.

فوریه 18th, 2015 | دسته : اندروید، فیلم های آموزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر