دانلود آموزش تصویری رانندگی به زبان فارسی

یکی از مهارت هایی که باید هر شخص یاد بگیرد رانندگی به صورت حرفه ای می باشد . هر چه میزان تسلط بین رانندگان بیشتر شود به طبع میزان تصادفات و خسارات کاهش می یابد . حال این نکته زمانی امکان پذیر خواهد شد که اصول صحیح رانندگی را یاد بگیریم و با تکرار و تمرین به این مهارت برسیم . پس باید برای رسیدن به این مهارت فوق العاده نیاز به دانش اصول صحیح رانندگی که در این مجموعه در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین پیاده سازی این اصول به صورت عملی و تکرار و تمرین زیاد نیاز دارید.

آموزش تصویری علمی و عملی رانندگی

آموزش تصویری علمی و عملی رانندگی

این مجموعه ی آموزشی که برای کاربران محترم سایت آماده کرده ام به صورت کامل و به زبان شیرین فارسی اصول صحیح و پایه ای رانندگی را که باید هر شخص راننده ای یاد بگیرد را آماده دانلود کرده ام.

این مجموعه برای اولین در اینترنت به صورت دانلودی قرار داده شده است یعنی تمامی فروشگاه های اینترنتی این مجموعه آموزشی را به صورت پستی به درب خانه شما می فرستند که علاوه بر قیمت 10 هزار تومانی این مجموعه 5-6 هزار تومان هم هزینه پستی می شود که برای یک آموزش قیمت بسیار بالایی محسوب می شود.

اما شما اکنون می توانید با قیمتی بسیار پایینتر از قیمت بالا به این مجموعه دسترسی داشته باشید و از مزایای دیگر این روش این می باشد که دیگر لازم نیست چندین روز برای رسیدن این آموزش صبر کنید که پست آن را به شما تحویل دهد بلکه به صورت آنی می توانید این مجموعه را در کمترین زمان ( بسته به سرعت اینترنت شما) آن را دانلود کنید.

.

برای دانلود این مجموعه و سایر فیلم های آموزشی مرتبط با رانندگی موجود بر روی سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید .

.

دانلود فیلم های آموزشی رانندگی حرفه ای

دانلود فیلم های آموزشی رانندگی حرفه ای

 .

 

 

اکتبر 14th, 2013 | دسته : خودرو، هنری |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
morteza :

دوستت دارم


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر