آموزش تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی

در مجموعه آموزشی زبان انگلیسی به نام Perfecting Your English Pronunciation که امروز بر روی سایت قرار داده ایم که شما را با آموزش صحیح تلفظ کلمات انگلیسی رو به صورت تصویری که روش حرکت دهان ، لب و … را آموزش می دهد و همچنین فایل های صوتی جهت آشنا کردن گوش با تلفظ صحیح و فایل های پی دی اف حاوی نمایش فونتیک ها و کلمات هم آوا می باشد .

آموزش تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی

آموزش تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی

 

.

هنگام یادگیری زبان های دیگر بهتر است حروف و واژگان آن زبان را به شیوه صحیح ادا کرده و تلاش کنید مانند افراد بومی آن زبان، صحبت کنید زیرا در برخی موارد تفاوت‌های آوایی در بیان یک واژه تغییر معنایی ایجاد کرده و ممکن است معنی کاملاً متناقضی را القا کند.

هرچند چگونگی تلفظ یک واژه که از واج‌ها و هجا تشکیل شده ممکن است تحت تاثیر عواملی مانند سن و سال، طبقه اجتماعی، قومیت، سواد، جنسیت و مخاطب متفاوت باشد ولی برخی موارد مانند چگونگی حرکت ماهیچه های دهان هنگام تلفظ، به عنوان موارد عمومی در تلفظ یک لغت در نظر گرفته می شوند.
در دوره آموزشی Perfecting Your English Pronunciation سوزان کامرون (Susan Cameron) به عنوان یکی از بهترین متخصصین و مشاورین در زمینه چگونگی تلفظ و ادای لهجه صحیح انگلیسی، با تمرکز بر نحوه ی حرکت عضلات درگیر در بیان هر حرف، شما را با تلفظ صحیح لغات در زبان انگلیسی آشنا می کند.

 .

محتویات آموزشی موجود در این مجموعه :

 .
– فایل های ویدیویی برای نمایش تصویری نحوه حرکت صحیح دهان و زبان هنگا ادای حروف مختلف
– فایل های صوتی  به منظور آشنا کردن گوش با تلفظ صحیح
– فایل پی دی اف حاوی نمایش فونتیک ها و کلمات هم آوا
– و …

 .

نام مجموعه آموزشی :  Perfecting Your English Pronunciation

مجموعه ای کامل برای آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

تعداد دیسک ها : 1 دی وی دی

قیمت : 5000 تومان

 .

آموزش تلفظ صحیح کلمات انگلیسی

 .

فوریه 7th, 2015 | دسته : آموزش زبان |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر