دانلود پرسشنامه سبک رهبری سالزمن

پرسشنامه ای که امروز با عنوان پرسشنامه سبک رهبری سالزمن بر روی سایت قرار گرفته است با هدف خود ارزیابی در شرایط رابطه مداری و وظیفه مداری است انجام می گیرد . فرمت پرسشنامه سبک رهبری سالزمن با فرمت word که قابل ویرایش می باشد بر روی سایت قرار گرفته است .

دانلود پرسشنامه سبک رهبری سالزمن

دانلود پرسشنامه سبک رهبری سالزمن

 

کلیات پرسشنامه سبک رهبری سالزمن :

.

این پرسشنامه توسط یک پژوهشگر ساخته شده و دارای ۳۵ سوال می باشد . هدف آن خود ارزیابی در شرایط رابطه مداری و وظیفه مداری است ، توسط مدیران و روسا پاسخ داده می شود و مرتبط با سبک های رهبری در سه طیف رهبری آزاد منشانه ، رهبری تلفیقی و رهبری آمرانه را ترسیم می کند.

.

روش نمره گذاری پرسشنامه سبک رهبری سالزمن :

.

مقیاس نمره گذاری این پرسشنامه لیکرت بوده و در ان رقم ۱ معرف هرگز، ۲معرف به ندرت، ۳ معرف گاهی اوقات ، ۴ معرف غالبا و ۵ نیز معرف همیشه می باشد. با تاکید بر نحوه نمره گذاری فوق نیمرخ مرتبط با سبک رهبری در سه طیف رهبری آزاد منشانه ، رهبری تلفیقی و رهبری آمرانه ترسیم می گردد.

.

اعتبار و روایی پرسشنامه سبک رهبری سالزمن :

.

سالزمن و اندر کولک (۱۹۸۲) این پرسشنامه را در بین مدیران یک سازمان اجرا کردند و با تاکید بر ضریب آلفای کرونباخ ضریب اعتبار ۸۶/۰ را گزارش داده اند. شیدر (۱۹۷۷) در مطالعه ای که بر بروی رهبران سازمان های دولتی انجام داد ، با تاکید بر ضریب آلفای کرونباخ ضریب اعتبار ۸۸/۰ را مشاهده کرد.

.

پیش نمایش قسمتی از پرسشنامه سبک رهبری سالزمن :

.

پرسشنامه سبک رهبری سالزمن

پرسشنامه سبک رهبری سالزمن

.

 پرسشنامه سبک رهبری سالزمن با قیمت استثنایی 2000 تومان

فرمت پرسشنامه : WORD

قیمت پرسشنامه : 2000 تومان

توجه کنید که بعد از پرداخت لینک بلافاصله برایتان فعال خواهد شد.

.

.

فوریه 2nd, 2015 | دسته : پرسشنامه |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر