آموزش تصویری سیستم اعلام حریق به زبان فارسی

سیستم اعلام حریق به سیستم هایی اطلاق می شود که منظور اعلام حریق برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی و کاهش تلفات مورد بهره برداری قرار می گیرد . که این سیستم در مکان های مختلف از جمله انبار ها ساختمانها مدارس ، ادارات و … مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش اعلام حریق

آموزش اعلام حریق

این ویدئو که برای کاربران محترم سایت آماده کردم دارای کیفیت عالی HQ می باشد که این آموزش توسط مدرس سیستم های اعلام حریق تهیه شده است که زبان این آموزش فارسی می باشد.

لذا قابل ذگر است که بنده این ویدئو آموزشی را با قیمت 9000 تومان تهیه کرده ام و برای شما آماده و آپلود کرده ام. همچنین اسکای داک تنها سایتی می باشد که این ویدئو های آموزشی را به صورت آنلاین برای دانلود قرار می دهد ولی در سایت های دیگر همین آموزش ها به صورت پست به محل زندگی شما فرستاده می شود که علاوه بر قیمت بالا حدود 9هزار تومان باید حداقل 3الی4 هزار تومان هم بابت هزینه پست به فروشنده پرداخت کنید. ولی شما می توانید با کمترین هزینه علاوه بر اینکه این آموزش را دانلود کنید از سایر آموزش ها در زمینه های دیگر مثل دوربین مدار بسته سیستم اعلام سرقت و PLC که همهگی به زبان شیرین فارسی هستند بهره مند شوید.

منتظر انتقادات پیشنهادات شما کاربران گرامی هستیم.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

لیتک های آموزشی اعلام حریق به زودی …

برای دانلود سایر فیلم های آموزشی اینجا کلیک کنید.

.

اکتبر 5th, 2013 | دسته : دیگر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر