دانلود آموزش تصویری دوربین مدار بسته به زبان فارسی

دوربین های امنیتی یکی از اقدامات امنیتی می باشد که دارای کاربرد های بسیار زیاد و گسترده ای دارد که از این سیستم در مراکز خرید تا بانک ها ، زندان ها و هرآنجا که فکر آن را بتوان کرد از آن استفاده می کنند. از مزایایی که این سیتم دارد این است که تمام اتفاقات برای مدت دلخواه در یک DVR ذخیره می شود که بعدا می توان این فیلم ها و تصاویر را به راحتی بازیابی و مشاهده کرد .

اختصاصی سایت اسکای داک

آموزش تصویری دوربین های مدار بسته

آموزش تصویری دوربین های مدار بسته

این دوربین ها علاوه بر اینکه می توانند اطلاعات را به واحد مرکزی برای ذخیره سازی بفرستند می توان آنها را طوری نصب و راه اندازی کرد که بتوان با تصاویر و اتفاقات را به طور آنلاین روی اینترنت به اشتراک گذاشت و از هر کجای دنیا و در هر زمان از شبانه روز قسمت مورد نظر را به صورت آنلاین تحت نظر داشت.

 

بحث دوربین های امنیتی آنقدر شیرین و گسترده است که اگر بخواهیم روز ها و ماه ها در مورد آن حرف بزنیم باز جای حرف زدن دارد .

به همین خاطر امروز فیلم های آموزشی دوربین های مدار بسته رو آماده کردم که توسط یک مدرس دوربین های امنیتی به زبان شیرین فارسی آموزش داده میشه .

امیدوارم این آموزش و آموزش های دیگه ای که روی سایت گذاشتم نظرتون رو جلب کنه.

 

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را با هزینه ای بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

در لینک زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

قابل ذکر است بعد از پرداخت به صورت آنی شما قادر به دانلود فیلم مورد نظرتان خواهید بود .

دانلود فیلم های آموزشی دوربین مدار بسته

دانلود فیلم های آموزشی دوربین مدار بسته

 

اکتبر 3rd, 2013 | دسته : فیلم های آموزشی، کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر