دانلود فیلم های آموزشی سیستم اعلام سرقت به زبان فارسی

سیستم های اعلام سرقت همانطور که از نامشان پیداست برای جلوگیری و یا اطلاع دادن از راه های مختلف برای جلوگیری از سرقت می باشد که از این سیستم هم می توان به تنهایی استفاده کرد و هم در کنار سیستم های دوربین های امنیتی و مدار بسته نصب نمود . طرز کار این سیستم به صورت خلاصه این گونه می باشد که با فعال کردن این سیستم در صورتی که سنسوری به دلایل مختلف شی متحرکی را احساس کند و تشخیص دهد به واحد کنترل خبر داده و از آنجا هم به آژیر ها فعال می شوند.

اختصاصی اسکای داک

 آموزش تصویری اعلام سرقت

علاوه بر به صدا درآمدن آژیر ها می توان این سیستم را طوری تنظیم کرد که به شماره هایی تماس گرفته و اعلام سرقت کند . این شماره ها می تواند شماره ی صاحب این سیستم باشد یا 110 باشد.

 

این ویدئو به صورت کاملا فارسی می باشد و توسط مربیان این رشته مورد تدریس قرار می گیرد که به صورت کامل به این بحث پرداخته شده است.

در ضمن باید به این مسئله اشاره نمود که این فیلم آموزشی با قیمت های بسیار بالا بیش از 10000 تومان به فروش می رسد که ما این ویدئو ها را برای شما آماده کرده ایم تا شما بتوانید از این آموزش ها استفاده کنید .

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را با هزینه ای بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

در لینک زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

قابل ذکر است بعد از پرداخت به صورت آنی شما قادر به دانلود فیلم مورد نظرتان خواهید بود .

 

دانلود آموزش اعلام سرقت

دانلود آموزش اعلام سرقت

اکتبر 1st, 2013 | دسته : فیلم های آموزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر