دانلود فیلم آموزشی درب اتوماتیک به زبان فارسی

امروز در این پست آموزشی قصد دارم فیلم های آموزشی درب اتوماتیک را که در پند سال اخیر استفاده از آنها بسیار رواج پیدا کرده رو برای کاربران محترم سایت قرار بدهم. از درب اتوماتیک به دلیل صرفه جویی در انرژی و همچنین مسائل امنیتی از آن در مکان های مختلف استفاده می شود .

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

این آموزش ها توسط مهندس محسن دائمی که یکی از اساتید و مدرسان درب های اتوماتیک تدارک دیده شده تا شما با درب های اتوماتیک آشنا شوید .

در این ویدئو و فیلم آموزشی با موتورهای درب های اتوماتیک ، قسمت مدار فرمان ، قسمت های مکانیکی و نکاتی در مورد درب های اتوماتیک به صورت کامل آشنا خواهید شد.

توجه کنید که این مجموعه در بازار و سایت های اینترنتی با قیمتی بیش از 1000 تومان به فروش می رسد. اما ما قصد و تلاش داریم این ویدئو ها را با قیمتی بسیار کمتر که فقط جهت نگه داری این فیلم ها روی سرور های قوی از شما اخذ می کنیم . شما علاوه بر اینکه با این مبلغ اندک این آموزش را دانلود خواهید کرد در مدت معین می توانید به سایر فیلم های آموزش که تماما فارسی هستند به صورت رایگان دسترسی داشته باشید .

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

دانلود آموزش درب اتوماتیک

دانلود آموزش درب اتوماتیک

سپتامبر 25th, 2013 | دسته : دیگر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر