دانلود آموزش تصویری دفاع شخصی

آیا تا به حال شده که با زورگیرها درگیر شوید و پول و اشیا قیمتیتان را از شما به زور گرفته باشند . آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بخواهید در صورت مواجهه با یک زورگیر چطور از خود دفاع کنید. در این پست قصد دارم فیلم های آموزشی دفاع شخصی رو برای کاربران قرار بدم که مطمعنم یکی از آموزش هایی که هر کس باید یاد بگیرد دفاع شخصی می باشد که فرد می تواند از خود در برابر خطرات از خود و دیگران به خوبی محافظت کند.

آموزش تصویری دفاع شخصی

آموزش تصویری دفاع شخصی

در این ویدئو ها که توسط بهترین اساتید مورد تدریس و آموزش قرار گرفته به صورت جامع با روش های خلع سلاح ، دفاع و … به صورت جامع با کیفیت و به زبان فارسی آشنا خواهید شد . این ویدئو توسط اساتید ایرانی مورد آموزش قرار گرفته امید وارم مورد استفاده و پسندتون قرار بگیره.

 

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

دانلود آموزش دفاع شخصی

دانلود آموزش دفاع شخصی

 

سپتامبر 19th, 2013 | دسته : دیگر موضوعات |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر