آموزش ویدئویی pspice مقدماتی در 6 قسمت

Pspice نسخه ی شماتیک نرم افزار قدرتمند Spice است که دانشجویان گرایش های مختلف برق و کامپیوتر در طراحی اولیه به خصوص کاربردهای آموزشی ، آزمایشگاهی و همچنین در مدارات الکترونیکی فرکانس پایین بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . در این ویدیو آموزش مقدماتی نرم افزار سعی شده است مطالب پایه ای و کاربردی این نرم افزار گفته شود که در آینده مطالب آموزشی مرتبط با نرم افزار  Spice نظیر Hspice , Pspice و غیره در این سایت در قالب ویدیو ، جزوه و کتاب در دسترس کاربران محترم اسکای داک قرار خواهد گرفت.

Pspice

Pspice

نام ویدئو آموزشی : آموزش Pspice مقدماتی

تعداد ویدئو ها : 6 ویدئو (جلسه)

زبان : فارسی

فرمت فایل :ZIP-MP4

پسورد فایل فشرده:skydoc.ir

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود آموزش تصویری Pspice

دانلود آموزش تصویری Pspice

.

می 24th, 2013 | دسته : Pspice |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر