دانلود آموزش تصویری انتگرال (سری اول)

امروز در این پست آموزش اسکای داک می خواهم فایل های آموزشی انتگرال رو که به زبان فارسی می باشد و توسط اساتید مجرب برای کاربران آماده شده رو براتون قرار بدهم.امیدوارم مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره . منتظر انتقادات و پیشنهادات شما دوستان و کاربران هستیم.

دانلود آموزش تصویری انتگرال

دانلود آموزش تصویری انتگرال

در این فیلم های آموزشی که دارای کیفیت بسیار خوب می باشند به صورت کامل و جامع با انتگرال و روش های مختلف حل آن و تکنیک ها و روش هایی که زودتر به جواب برسید مورد آموزش و تدریس قرار گرفته . در این ویدئو با روش انتگرال معین – غیر معین – دوگانه و … آشنا خواهید شد.

این ویدئو ها با آموزش هایی که در نت قرار گرفته متفاوت است و اسکای داک تنها سایتی می باشد که این ویدئو ها را برای اولین بار در اینترنت منتشر می کند.

 

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

دانلود آموزش انتگرال

دانلود آموزش انتگرال

سپتامبر 14th, 2013 | دسته : درسی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر