جزوه آموزش سریع زبان اسمبلی میکروکنترلر 8051

در این جزوه ی آموزشی که امروز برای کاربران سایت اسکای داک آماده کردم مربوط به طریقه ی کار و برنامه نویسی میکروکنترلر به ساده ترین زبان و با کمترین پیش نیاز آموزش و توضیح داده شود . مفاهیمی که یک کاربر نیاز دارد در فصل اول این مقاله توضیح داده شده است.

آموزش میکروکنترلر 8051

آموزش میکروکنترلر 8051


اما در این بین فرض بر این بوده که کاربر مفاهیم اولیه مانند ولتاژ جریان و مقاومت و … را بداند و تا حدی با منطق های مختلف از جمله باینری یا دودویی آشنا باشد. و از نظر الگوریتم نویسیو برنامه ریزی نیز مشکلی نداشته باشد توصیه می شود در هنگام مطالعه ی فصل 2 را به صورت سطحی یک بار مطالعه نموده و پس از اتمام جزوه نیز یک بار دیگر این فصل را برای درک بیشتر و بهتر دوباره مطالعه کنید.

امید است با مطالعه این جزوه بتوانید تا حد مورد نیاز با میکروکنترلر کار کرده و پس از اتمام این جزوه یک کاربر میکروکنترلر باشید.در این جزوه در حد بسیار کمی دو نرم افزار franklin و proteus که قویترین نرم افزار ها در زمینه میکروکنترلر هستند تشریح شود اما باید دانست که موفقیت به وسیله ی با نرم افزار تمام راه نیست و بستن مدارهای عملی میکروکنترلر نیاز به مهارت های عملی بیشتری دارد.

 

برای مطالعه ی ادامه جزوه ی فوق فایل پیوست را دانلود کنید.

 

پسورد : skydoc.ir

    نام فایل : Amozesh ASSEMBLY SkyDoc IR
    حجم فایل : 714.5 KiB
    تعداد دانلود : 258 بار
    پسورد فایل : skydoc.ir
آگوست 18th, 2013 | دسته : الکترونیک |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
pourya :

سلام.
لینک دانلود نداره این اموزش لطفا رسیدگی کنید


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر