خرید پستی نرم افزار نقشه کشی AutoCad 2015

یکی از مهمترین نرم افزار های نقشه کشی و پرکاربرد بین مهندسان عمران نرم افزار اتوکد می باشد که یک نرم افزار با کاربرد های فراوان می باشد . از این نرم افزار برای طراحی انواع نقشه های مهندسی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . همانطور که می دانید با گذشت زمان نرم افزار ها تکامل پیدا می کنند که با تکامل نرم افزار ها قابلیت های جدیدی به آنها اضافه می شود و همچنین مشکلات و باگ های قبلی نیز برطرف می گردد. اکنون شما می توانید نرم افزار نقشه کشی Autocad 2015 را به همراه آخرین آپدیت ها ارائه شده به امروز را بر روی DVD در درب منزلتان تحویل بگیرید.

.

نام فارسی نرم افزار : نرم افزار نقشه کشی اتوکد 2015 به همراه آخرین آپدیت ها

نام انگلیسی نرم افزار : AutoCad 2015

وضعیت پچ یا کرک نرم افزار : کاملا سالم – تست شده

قابل نصب بر روی سیستم های : 32 بیتی و 64 بیتی

تعداد دی وی دی : 2 دی وی دی

این نسخه قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 ، 8 و ویندوز 8.1 را دارا می باشد .

.

خرید پستی نرم افزار نقشه کشی AutoCad 2015

خرید پستی نرم افزار نقشه کشی AutoCad 2015

.

سیاست جدیدی که وب سایت اسکای داک پیش گرفته این است که آخرین ورژن نرم افزار ها را در اختیار کاربران محترم سایت قرار دهد .

.

به عنوان مثال وقتی شما نرم افزار Autocad 2015 رو از سایت اسکای داک به صورت پستی سفارش می دهید ، مدیران سایت اسکای داک قبل از آماده سازی دی وی دی ها ، ابتدا چک می کنند که آیا ورژن جدیدی از این نرم افزار منتشر شده یا نه ؟

در صورتی که ورژن جدید و یا آپدیت جدیدی برای این نرم افزار ارائه شده باشد آن را تهیه و در دی وی دی هایی که به شما ارسال می کنند این آپدیت و کرک های جدید را نیز برای شما ارسال می کنند.

.

در حالی که در فروشگاه های دیگر دی وی دی ها از قبل آماده شده و شامل آخرین آپدیت ها و کرک های ارائه شده نمی باشد.

.

به طور کلی می توان گفت شما با سفارش نرم افزار مورد نظرتان آخرین ورژن نرم افزار را که تا به همان روزی که سفارش داده اید را در درب منزلتان تحویل خواهید گرفت.

.

به زودی سایت اسکای داک آرشیو کاملی از آخرین ورژن نرم افزار ها را برای کاربران محترم سایت قرار خواهد داد.

.

 

آموزش خرید پستی نرم افزار نقشه کشی AutoCad 2015 :

.

ابتدا روی خرید در لینک زیر کلیک نمایید  و محصول مورد نظر رو به سبد خرید خود اضافه کنید سپس به صورت آنلاین مبلغ محصول رو بپردازید تا محصول تا کمترین زمان به صورت پستی براتون فرستاده بشه.

قیمت 2 دی وی دی شامل نرم افزار آخرین ورژن نرم افزار Autocad 2015  + کرک سالم وتست شده توسط اسکای داک 8000 تومان می باشد .

.

خرید نرم افزار Autocad 2015

خرید نرم افزار Autocad 2015

..

دسامبر 8th, 2014 | دسته : نرم افزار های مهندسی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر