دانلود مقاله کاهش اثرات اتصال کوتاه بر مشترکین

تعدادی از اصول و قوانین بر سیستم توزیع حکمفرماست . سیستم توزیع باید بتواند با کمترین نوسان ولتاژ و کمترین قطعی برق برای مردم همراه باشد . قطعی های حاصل باید کمترین زمان را داشته و حداقل مشترکین را دربرگیرد . سیستم باید انعطاف لازم را داشته و بتواند توسعه پیدا کند . می دانیم که خارج شدن خط از مدار ، امری اجتناب ناپذیر است . لذا ، نصب سکسیونر ها ، کات اوت فیوزها و ریکلوززر ها در نقاط استراتژیک خط اهمیت بسزایی دارند چرا که به کمک آنها می توان نقطه اتصالی را چه به طور اتوماتیک و یا چه به صورت دستی ایزوله نمود.

دانلود مقاله کاهش اثرات اتصال کوتاه بر مشترکین

دانلود مقاله کاهش اثرات اتصال کوتاه بر مشترکین

چکیده مقاله ی کاهش اثرات اتصال کوتاه بر مشترکین :

 

اين مقاله ضمن معرفي انواع سيستم هاي اوليه، نگاهي دارد به شبكه توزيع 20 كيلوولت برق منطقه اي گيلان و با مراجعه به اطلاعات موجود ، خروجي هاي 20 كيلوولتي را كه بيشترين تريپهاي اتوماتيك يا دستي را به خود اختصاص داده اند.

مشخص و سپس ضمن بر شمردن مواردي از مشكلات برقكاران دريافتن و جداسازي نقاط آسيب ديده ناشي از اتصالي ها به چاره جويي نشسته و به معرفي راههايي كه به كم نمودن دفعات و زمان خاموشي مشتركين مي انجامد مي پردازد.

اين ماقله كاربرد توام ديژنكتوروريكلوزررا، براي خطوطي كه ضمن گذر از مناطق شهري روستاها را نيز در بر مي گيرند لازم دانسته و اين خطوط را معرفي مي نمايد.

ضمنا هماهنگي و كوردنيش بين كات اوت فيوزها، ريكلوزروديژنكتور نيز تشريح و مورد تاكيد قرار گرفته است.

دسامبر 1st, 2014 | دسته : برق قدرت |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر