دانلود کامل جزوه ی آموزش پروتئوس با لینک مستقیم

امروز در این پست قصد داریم جزوه ی آموزش نرم افزار پروتئوس را که به زبان فارسی آماده شده است . پروتئوس یکی از بهترین نرم افزار های شبیه سازی قطعات و مدارهای  الکترونیک برای دانشجویان و … می باشد که برای شبیه سازی مدارات کاربرد بسیار زیادی دارد . علاوه بر شبیه سازی می توان از این نرم افزار می توان برای طراحی PCB مدارات الکترونیکی استفاده نمود .

دانلود کامل جزوه ی آموزش پروتئوس با لینک مستقیم

دانلود کامل جزوه ی آموزش پروتئوس با لینک مستقیم

مقدمه ای کوتاه و مفید درباره نرم افزار پروتئوس :

.

پروتئوس نرم‌افزاری برای شبیه‌سازی ریزپردازندهها، ایجاد شماتیک و طراحی تختهٔ مدار چاپی است. این نرم‌افزار توسط لب‌ سنتر الکترونیکزگسترش می‌یابد . آخرین نسخه از این نرم‌افزار نسخه ۸٫۱ آن است که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شد.

نرم افزار از دو بخش اصلی ISIS و ARES تشکیل شده است.

ISIS طراحی شماتیک و شبیه سازی مدارات آنالوگ، منطقی و میکروکنترلری را عهده دار است که قابلیت برنامه دهی و برنامه نویسی را نیز داراست، کتابخانه ISIS طیف وسیعی از میکروکنترولر ها را شامل بوده و محبوبیت اصلی پروتئوس به علت قابلیت اطمینان و دقت ISIS است.

ARES امکان طراحی تختهٔ مدار چاپی از طریق یا بدون ورود شماتیک (از محیط ISIS) را به کاربر می دهد. ARES نسبت به آلتیوم کتابخانه و قابلیت های کمتری داراست و ضعف اصلی این نرم افزار نسبت به رقباست.

این نرم‌افزار از نظر قدرت، آسانی و انعطاف‌پذیری به‌ویژه برای مبتدی‌ها، و نسبت به نرم‌افزارهای دیگر، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

.

گرداوری توسط وب سایت اینترنت اسکای داک

.

برای دانلود کلیک کنید .

.

    نام فایل : Learn Proteus%28skydoc Ir%29
    حجم فایل : 614.6 KiB
    تعداد دانلود : 982 بار
    پسورد فایل : skydoc.ir
نوامبر 16th, 2014 | دسته : الکترونیک |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر