دانلود آموزش تصویری والیبال به زبان فارسی

در فیلم های آموزشی که امروز برای کاربران ویژه سایت تدارک دیده ایم می خواهیم فیلم های آموزش تصویری و گام به گام ورزش پرطرفدار والیبال رو بر روی سایت قرار بدیم. در این مجموعه ی آموزشی که به زبان فارسی تهیه شده با آموزش اسپک زدن در والیبالآموزش پنجه زدن در والیبالآموزش تکنیک های والیبالآموزش سرویس در والیبال و آموزش ساعد در والیبال آشنا خواهید شد. همچنین قابل ذکر است فیلم های آموزشی به زبان فارسی بوده و دارای کیفیت بالا و با حجم قابل قبول می باشد.

دانلود آموزش تصویری والیبال به زبان فارسی

دانلود آموزش تصویری والیبال به زبان فارسی

 

تاریخچه ای کوتاه از ورزش پرطرفدار والیبال :

.

والیبال  یک ورزش تیمی و ششمین ورزش محبوب،و گسترده‌ ترین ورزش در بیشتر کشورهای جهان است که در آن بازیکنان در دو تیم شش نفره، در دو سوی توری قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا طبق قوانین بازی، توپ را از روی تور در زمین تیم مقابل فرود آورند.

طول زمین والیبال ۱۸ متر و عرض آن ۹ است . هرتیم باید ۳ ست (یا دست) از ۵ پنج ست بازی را برنده، تا بتواند پیروز مسابقه شود.

والیبال در سال ۱۸۹۵ در کشور آمریکا و توسط ویلیام مورگان ابداع شد. سپس به سرعت فراگیر شد؛ به‌ طوری که در المپیک ۱۹۶۴ توکیو برای نخستین بار در برنامه بازی‌های المپیک قرار گرفت و امروزه تقریباً در تمام دنیا بازی می‌شود. این رشته تقریباً برای تمام گروه‌های سنی مناسب است و وسایل بازی شامل توپ و تور است.

امروزه، بیش از ۸۰۰ میلیون بازیکن والیبال در سراسر جهان وجود دارند، که ۴۶ میلیون نفر از آنها از ایالات متحده آمریکا هستند.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

فیلم های آموزشی والیبال

فیلم های آموزشی والیبال

.

 

نوامبر 8th, 2014 | دسته : ورزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر