خرید پستی آخرین نسخه Mathworks Matlab 2014

با توجه به درخواست های فروانی مبنی بر فروش آخرین نسخه نرم افزار های مهندسی که از سایت می شد ما تصمیم گرفتیم آخرین نسخه نرم افزار های مهندسی پرکاربرد را با قیمتی پایینتر نسبت به سایر فروشگاه ها قرار دهیم . خرید پستی در واقع برای کسانی می باشد که سرعت اینترنت آنها کم بوده و یا دارای محدودیت پهنای باند هستند مناسب می باشد و یا برای افرادی که می خواهند این محصول سریع تر به دست آنها برسد بسیار مناسب است . در ادامه شما می توانید آخرین نسخه نرم افزار متلب Mathworks Matlab 2014a  را به همراه تمامی نرم افزار های کمکی آن را از سایت اسکای داک خریداری کنید و آن را بعد از چند روز در درب منزلتان تحویل بگیرید.

خرید پستی MATLAB 2014a

خرید پستی MATLAB 2014a

 

 

نام انگلیسی نرم افزارMathworks Matlab 2014a

نام فارسی نرم افزار : متلب 2014

ورژن نرم افزار : 2014a version 8.03 build 532

سال انتشار نرم افزار : 2014

وضعیت پچ یا کرک نرم افزار : کاملا سالم – تست شده توسط اسکای داک

قابل نصب بر روی سیستم های : 32 بیتی و 64 بیتی

Windows XP / Vista / Seven / 8

.

.

خرید پستی

در این روش در صورتی که سرعت اینترنت شما پایین بوده و یا محدودیت پهنای باند دارید می توانید این مجموعه را از ما خریداری کرده و آن را بر روی DVD در درب منزل خود تحویل بگیرید. تعداد دی وی دی های این مجموعه 2 دی وی دی می باشد که مبلغ این مجموعه 8000 تومان می باشد و 4000 تومان هم هزینه پستی به مبلغ فوق اضافه خواهد شد.

.

آموزش خرید پستی :

.

ابتدا روی خرید در لینک زیر کلیک نمایید . و محصول مورد نظر رو به سبد خرید خود اضافه کنید سپس به صورت آنلاین مبلغ محصول رو بپردازید تا محصول تا کمترین زمان به صورت پستی براتون فرستاده بشه.

قیمت 2 دی وی دی شامل نرم افزار آخرین ورژن متلب 2014 به همراه نرم افزار های کمکی + آپدیت ها و کرک سالم + آموزش کامل تصویری نصب نرم افزار  8000 تومان می باشد .

.

خرید پستی نرم افزار متلب 2014

خرید پستی نرم افزار متلب 2014

.

سپتامبر 15th, 2014 | دسته : خرید پستی، نرم افزار های مهندسی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر