آموزش شستن یک ماشین مشکی

ماشین خود را به کارواش های مکانیکی ببرید.  کارواش های مکانیکی بهترین روش برای شستشوی ماشین و اتومبیل هستند. کارواش های دستی کمی خطرناک هستند، چون نمی دانید چگونه ماشین را می شویند. این کارواش ها از دستمال هایی که کثیف اند و بارها مصرف شده اند استفاده می کنند. این دستمال ها روی ماشین خط می اندازند و در ماشین های مشکی یا سیاه به خوبی دیده و حس می شوند.

مرتب ماشین مشکی خودتان را واکس بزنید. بهترین روش این است که بعد از هر شستشو ماشین را واکس بزنید. واکس باعث می شود کثیفی و گرد و غبار روی ماشین ننشیند، ماشین را براق می کند و خطوطی که حتی بعد از نقاشی باقی مانده است را هم پاک می کند. دستور عمل واکس را به خوبی دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بدهد.

http://www.skydoc.ir/wp-content/uploads/2013/07/black-car-3.jpg

روش های شستن یک ماشین مشکی

ماشینتان را خودتان بشویید
اگر نمی خواهید ماشین را به کارواش ببرید،آن را خودتان بشویید. برخلاف کارواش، چون عاشق ماشین تان هستید به آن توجه کرده و به بهترین شکل تمیزش می کنید. شستشو را با آب پاشی کردن ماشین شروع کنید تا اول گرد و خاک پاک شود.

با یک فرچه ی نرم و آب و صابون جاهایی که دسترسی به آن ها سخت است را بشویید، مثل حشرات لا به لای شبکه ها، قیر و گل های زیر در.

با اسفنج و آب و صابون ماشین را تمیز بشویید. مهمترین کار این است که دو تا سطل، یکی برای آب تمیز و دیگری برای آب کثیف داشته باشید تا اسفنج کثیف را وارد آب تمیز نکنید.

تیر ۲۱ام, ۱۳۹۲ | دسته : خودرو |


افزودن نظر:مهندس +1 یادت نره !