دانلود فیلم های آموزشی سوزاندن چربی های شکم و پهلو

آیا شما هم از چربی های اضافه در دور شکم ، پهلو و سایر جاهای بدنتان خسته شدید ؟؟ آیا از داشتن وزن اضافی خود خسته شدید ؟ پس امروز تا پایان این آموزش با ما همراه باشید تا با استفاده از فیلم های آموزشی ای که براتون قرار دادم وزن اضافی خود را از بین ببرید و با زیبایی و تناسب اندام را برای خودتان به ارمغان بیاورید .

اما همانطور که می دانید کاهش وزن باید به صورت اصولی  باشد تا موجب ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن و سایر قسمت ها نشود . که در این مجموعه به طور کامل به این مباحث پرداخته شده است تا مشکلی در مدت و بعد از دوره کاهش وزن براتون پیش نیاد.

.

فیلم های آموزشی کاهش وزن و سوزاندن چربی

فیلم های آموزشی کاهش وزن و سوزاندن چربی

 .

.

شما به راحتی میتوانید با یک دوره از حرکات تمرینی در مدت کوتاهی 4.5 کیلو از وزن خود را کاهش دهید. حرکات او ساده وگویا هستند و از این لحاظ همه میتوانند به راحتی و با حداقل امکانات با او همراه شوند، کاهش ناگهانی و بدون برنامه می تواند خطرهایی برای سیستم ایمنی بدن ایجاد کند ولی شما با این دوره ی آموزشی با برنامه می توانید با خاطری آسوده به برنامه کاهش وزن خود بپردازید.
.

این مجموعه شامل پنج قسمت است:

.
قسمت اول : معرفی و شرح توضیحات برای شروع
قسمت دوم : حرکات تمرینی برای گرم کردن
قسمت سوم : حرکاتی برای تغییر در وضعیت
قسمت چهارم : حرکاتی برای سفت کردن عضلات
قسمت پنجم : حرکاتی برای سوخت وساز وتغییر در وضعیت شکم

.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم های آموزشی آب کردن چربی های شکم

دانلود فیلم های آموزشی آب کردن چربی های شکم

.

آگوست 7th, 2014 | دسته : ورزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر