دانلود فیلم های آموزش تصویری حرکات پرورش اندام

امروز قصد داریم آرشیو فیلم های آموزشی خود را نسبت به قبل کاملتر کرده و فیلم های آموزشی حرکات صحیح پرورش اندام در 84 روز رو برای کاربران عزیز قرار دهیم. با استفاده از این ویدئوهایی که در سایت قرار داده شده کاربران عزیزی که دوست دارند به پرورش اندام بپردازند می توانند از این ویدئوهای آموزشی که با لینک مستقیم و کیفیت بالا به آرشیو سایت اسکای داک اضافه شده استفاده کنند.

دانلود آموزش تصویری حرکات پرورش اندام

دانلود آموزش تصویری حرکات پرورش اندام

 

در این پست ما آموزش تصویری پرورش عضلات در ۱۲ هفته را برای علاقه مندان به ورزش گذاشته ایم با برنامه ای که  در این آموزش کار میکنید در ۱۲ هفته عضلات شما رشد می کند.. در درون فایل آموزشی برنامه غذایی و کتابی درباره بدنسازی هم در آن می باشد..

 .

  • بیش از ۸ ساعت آموزش تصویری
  • کتابی برای برنامه غذایی
  • مجله ی ورزشی

 .

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم های آموزشی پرورش اندام

دانلود فیلم های آموزشی پرورش اندام

آگوست 5th, 2014 | دسته : ورزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر