دانلود فیلم های آموزش تصویری مشتق گیری جادویی

با توجه به روال قبلی سایت هر از گاهی از فیلم های آموزشی که به زبان فارسی هستند بر روی سایت قرار داده میشد ، امروز هم قصد داریم آرشیو فیلم ها را کاملتر کرده و فیلم های آموزشی مشتق گیری جادویی رو بر روی سایت قرار دهیم.

این مجموعه یکی از بهترین مجموعه های آموزش مشتق گیری به صورت جادویی می باشد که در اینجا منظور از جادویی بودن این است که روش تدریسی که در اینجا از آن استفاده شده طوری می باشد که دیدن این فیلم ها و حل چند تمرین ساده مشتق گیری را همیشه در ذهن خود خواهید داشت و هرگز روش های مشتق گیری را فراموش نخواهید کرد.

دانلود فیلم های آموزش تصویری مشتق گیری

دانلود فیلم های آموزش تصویری مشتق گیری

 

.

آشنایی با تاریخچه مشتق به صورت خلاصه وار :

.

مشتق ایدهٔ اصلی حساب دیفرانسیل، بخش اول آنالیز ریاضی است که نرخ لحظه‌ای (یا نقطه‌ای) تغییرات تابع را نشان می‌دهد. مشتق نیز، نظیر انتگرال، از مسئله‌ای در هندسه، یعنی یافتن خط مماس در یک نقطه از منحنی ناشی شده‌است.

مفهوم مشتق تا اوائل قرن ۱۷ میلادی، یعنی تا قبل از آنکه ریاضی‌دان فرانسوی، پییر دو فرما به تعیین اکسترمم‌های چند تابع خاص دست بزند، تنظیم نشده بود. فرما دریافت که خطوط مماس، در نقاطی که منحنی ماکزیمم یا مینیمم دارد، باید افقی باشد. از اینرو دیده می‌شود که مسئلهٔ تعیین نقاط اکسترمم تابع، به حل مسئلهٔ دیگر، یعنی یافتن مماس‌های افقی مربوط می‌شود. تلاش برای حل این مسئلهٔ کلی‌تر بود که فرما را به کشف برخی از ایده‌های مقدماتی مفهوم مشتق هدایت کرد.

.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم های آموزشی مشتق گیری

دانلود فیلم های آموزشی مشتق گیری

جولای 29th, 2014 | دسته : درسی |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
ali :

مرسی


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر