آموزش تبدیل دوربین گوشی های هوشمند به اسکنر

آیا تا به حال شده بخواهید گوشیتان مثل یک اسکنر عمل کند و هر قسمتی از روزنامه یا کتاب را که لازم داشتید همیشه در کنار خود با کیفیت بالا در دسترس داشته باشین ؟ !

باید بگویم این ویژگی هم اکنون امکان پذیر شده شما با استفاده از نرم افزار Camscanner می توانید هر متن دلخواهی از هر قسمت را همیشه در داخل گوشی خود داشته باشید. همانطور که می دانید در صورتی که با دوربین از کتابی بخواهیم عکس بندازیم عکس دارای زاویه و زمینه ی تیره خواهد بود اما با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید زاویه ایجاد شده را از بین ببرید و زمینه آن را کاملا به رنگ سفید تبدیل کنید. از دیگر ویژگی خوب این نرم افزار می توان تشخیص اتوماتیک گوشه های کاغذ و یا کتاب اشاره نمود که قسمت های کناری و اضافع عکس را برش داده و فقط قسمت اصلی متن دلخواه را برای شما آماده می سازد.

آموزش تصویری تبدیل گوشی به اسکنر حرفه ای

آموزش تصویری تبدیل گوشی به اسکنر حرفه ای

.

CamScanner یک اپلیکیشن ساده، اما قدرتمند است که با استفاده از آن می‌توانید یک کپی دیجیتال با کیفیت از تمام مدارک خود تهیه کنید. CamScanner اپلیکیشنی است که قطعا بکارتان خواهد آمد. در زوم‌اپ امروز قصد داریم این اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم.

بسیاری از جوامع پیشرفته از مدت‌ها پیش عملیات کاغذ زدایی (Paperless) را آغاز کرده‌اند. انجام این کار بدان معنی است که استفاده از کاغذ و آسیب به محیط زیست به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

.

حال با گسترش نفوذ ابزارهای همراه، تعریف جدیدی از این کار صورت گرفته، اسکنرهای دیجیتال همراه!

تبدیل دوربین گوشی و یا تبلت به اسکنر با نرم افزار Camscanner

تبدیل دوربین گوشی و یا تبلت به اسکنر با نرم افزار Camscanner

CamScanner نام نرم‌افزاری است که با استفاده از آن می‌توانید گوشی یا تبلت خود را به یک اسکنر قدرتمند  بدل سازید. این اپلیکیشن دارای قابلیت‌های کاربردی زیادی است. برخی از این قابلیت‌ها عبارت‌اند از:

.

اعمال تنظیمات بر روی تصویر، ایجاد صفحات گوناگون با فرمت PDF، به اشتراک گذاری مدارک و انتقال آن‌ها به فضای ابری.

.

توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن کاربردهای زیادی را برای آن در نظر گرفته‌اند. به عنوان مثال با استفاده از CamScanner می‌توانید از انواع و اقسام مدارک، تکه‌های روزنامه، قراردادها، نوشته‌های روی تخته سیاه، بخش‌های مختلف کتاب، کارت ویزیت، بلیط، کوپن و… نسخه‌ی دیجیتال تهیه کنید.

.

یکی از ویژگی‌های خوب CamScanner حالت پرسپکتیو در آن است که می‌توان تصاویر را آن‌طور که مناسب هستند انتخاب کنید و به عنوان فایل دیجیتال ذخیره نمایید.

پس از آن‌که با استفاده از دوربین گوشی، اقدام به اسکن کردن یک فایل کردید، می‌توانید نام فایل را تغییر داده و به آن برچسب اضافه نمایید. اینکار باعث می‌شود در آینده بتوانید سریع‌تر فایل‌ها را پیدا کنید.

.

این اپلیکیشن برای سیستم‌های ویندوزفون، اندروید و iOS عرضه شده و در دسترس است:

.

دانلود نرم افزار camscanner برای اندروید

دانلود نرم افزار camscanner برای اندروید

دانلود نرم افزار camscanner برای IOS

دانلود نرم افزار camscanner برای IOS

دانلود نرم افزار camscanner برای ویندوز فون

دانلود نرم افزار camscanner برای ویندوز فون

تیر ۲۲ام, ۱۳۹۳ | دسته : اندروید |


افزودن نظر:مهندس +1 یادت نره !