دانلود نرم افزار TeamViewer به همراه کرک و لینک مستقیم

نام انگلیسی نرم افزار : TeamViewer

نام فارسی نرم افزار : نرم افزار ریموت دسکتاپ

ورژن نرم افزار : TeamViewer 9.0.29947

زمان انتشار آخرین ورژن : ۱۲ تیر ۱۳۹۳

وضعیت پچ یا کرک نرم افزار : سالم

قابل نصب بر روی سیستم های : ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی

. .

توضیحات نرم افزار :

آیا تا به حال شده بخواهید سیستم دوستتان را درست کنید یا باید تنضیمات خاصی بر روی سیستم دوستتان انجام دهید ؟ حتما فکر می کنید که باید برای تنظیمات روی کامپیوتر دوستتان باید در خونه دوستتون حاظر بشید و به صورت حضوری تنظیمات رو انجام بدید!

ولی باید الان بگم با استفاده از این نرم افزاری که امروز روی سایت قرار داده ام می تونید به راحتی با نصب نرم افزار هم  شما و هم دوستتون می تونید بدون اینکه به صورت حضوری در کنار هم حاظر بشین به سیستم هم دسترسی داشته باشین و کار های خودتون رو انجام بدین. حتی از این نرم افزار می تونید برای آموزش چیزی به دوستاتون استفاده کنید.

دانلود نرم افزار team viewer

دانلود نرم افزار team viewer

نحوه عملکرد این نرم افزار چگونه می باشد ؟ 
.
پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید.
.
با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.
.
.
این نرم‌افزار نمی‌تواند خطرناک باشد و hack به حساب آید ؟ :
..
.
در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل   مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت Mouse فرد وارد شونده ، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، می تواند کنترل را به دست گیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود اخراج کند.
.
در حالی که حمله های Hacker هیچ هشدار یا پیامی به قربانی نمی دهد و در سکوت کامل به کامپیوتر کاربر نفوذ می کند و نیاز به هیچگونه اجازه ای ندارد و عملاً کاربر ، نمی تواند چیزی را متوجه شود. بنابراین ، تحت هیچ شرایطی ، عملکرد این نرم افزار از نوع حمله های Hacker نیست و هیچگونه خطری برای هیچ نوع کاربری ندارد و آنتی ویروس ها نیز با آن مشکلی ندارند. تنها مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که به شخص وارد شونده ، اجازه‌ی ایجاد تغییر در تنظیمات نرم افزار TeamViewer خود را ندهید.
.
..
آموزش تصویری نصب و استفاده از نرم افزار Team Viewer (به زوودی )
.
.
پسورد : skydoc.ir
.
.
    نام فایل : TeamViewer Enterprise.9.0.29947
    حجم فایل : 7.1 MiB
    پسورد فایل : skydoc.ir
تیر ۲۰ام, ۱۳۹۳ | دسته : اینترنت |


افزودن نظر:مهندس +1 یادت نره !