آموزش راه اندازی و کانفیگ فلایت کنترل های DJI Naza

یکی از بهترین فلایت کنترل های موجود در بازار فلایت کنترل های شرکت DJI می باشد که ارزانترین فلایت کنترل شرکت DJI فلایت کنترل های NAZA می باشد ولی باید به این نکته اشاره نمود که فلایت کنترل های NAZA با توجه به اینکه ارزانترین فلایت کنترل شرکت DJI می باشند ولی پایداری بسیار بالایی دارند که در کنار این پایداری بالا از امکانات بسیار زیاد این فلایت کنترل هم می توان بهره مند شد .

آموزش راه اندازی و کانفیگ فلایت کنترل های DJI Naza

آموزش راه اندازی و کانفیگ فلایت کنترل های DJI Naza

همانطور هم که می دانید فلایت کنترل ها در پایداری مولتی روتورها تاثیر مستقیم و بسزایی دارند که در کنار این پایداری استفاده از فلایت کنترل های با کیفیت ریسک قاطی کردن و سقوط پرنده را به شدت کاهش خواهد داد.

و حتی در صورت قطع شدن ارتباط شما با پرنده ، مولتی روتور شما در صورتی که تنظمات را به صورت صحیح انجام داده باشید سقوط نخواهد کرد بلکه به صورت خودکار به محلی که از آن شروع به پرواز کرده باز می گردد و دقیقا در همان موقعیت فرود خواهد آمد .

فقط برای اینکه این قابلیت ها را در مولتی روتور خود فعال کنید کافی است تنظیمات را به صورت صحیح انجام دهید که ما روش صحیح و قدم به قدم این تنظیمات را در قالب یک دوره ی آموزشی مجازی و به زبان فارسی تهیه نموده ایم که با دیدن این آموزش ها در انتهای این دوره قادر خواهید بود با استفاده از فلایت کنترل نازا یک مولتی روتور ساخته و از پرواز آن لذت ببرید .

و همچنین در صورت وجود هر گونه مشکل خودتان این مشکل را برطرف نمایید .

.

برای مشاهده و دانلود فیلم های آموزشی فلایت کنترل نازا بر روی لینک زیر کلیک کنید :

.

آموزش کانفیگ و راه اندازی فلایت کنترل های نازا

.

دسامبر 2nd, 2016 | دسته : دانلود فیلم هواپیما عمود پرواز |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
شهين :

ممنون از زحمات شما ، موفقباشيد.

دريا :

خوب بود ممنون


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر