آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل NAZA به زبان فارسی

فلایت کنترل NAZA (نازا) ساخت شرکت معروف DJI می باشد که یکی از فلایت کنترل های سطح بالای موجود در بازار می باشد . این فلایت کنترل به دلیل قابلیت ها ، پایداری و امکانات خوبی که دارد توانسته در مدت کوتاه جایگاه خوبی در بازار برای خود ایجاد نماید . با توجه به اینکه منابع فارسی برای فلایت کنترل نازا بسیار کم و محدود و ناقص می باشد ، با همکاری سایت مولتی متر تصیمیم گرفتیم یک آموزش کامل از تمامی منابع و آموزش های فلایت کنترل نازا به زبان فارسی تهیه و بر روی سایت قرار دهیم .

آموزش کانفیگ فلایت کنترل NAZA m Lite و Naza M V2

آموزش کانفیگ فلایت کنترل NAZA m Lite و Naza M V2

این آموزش ها همگی به صورت کاملا فارسی و به صورت فیلم و مقالات آموزشی خواهند بود و در تهیه ی تمامی آموزش ها سعی بر این خواهد بود که سطح آموزش ها از مقدماتی تا حرفه ای باشد تا تمامی کاربران سایت با هر اندازه سطح علمی بتوانند از این آموزش ها بهره مند شوند .

.

قابل ذکر است برای اینکه بتوانی تمامی مطالب و آموزش های فلایت کنترل نازا را پوشش دهیم تصمیم بر این شده است که این آموزش ها را در قالب یک دوره ی آموزشی و به صورت جلسه ای در سای قرار دهیم تا کاربران بتوانند به راحتی به منبع کاملی از آموزش های فلایت کنترل Naza دسترسی داشته باشند .

.

نکته اول در مورد  دوره ی آموزشی فلایت کنترل Naza :

در این دوره از فلایت کنترل NAZA M V2 در آموزش ها استفاده خواهد شد . هر چند فلایت کنترل Naza M V2 با فلایت کنترل Naza M Lite تفاوت زیادی در تنظیم و پیکر بندی ندارند ولی آموزش ها به گونه ای خواهد بود که مطالب آموزشی هر دو فلایت کنترل را به طور کامل پوشش دهد . پس بنابراین شما قصد خرید هر کدام از این فلایت کنترل ها را دارید می توانید در این دوره ی آموزشی ثبت نام کنید و از مطالب آموزشی این دوره بهره مند شوید .

.

نکته دوم در مورد دوره ی آموزشی فلایت کنترل Naza :

در این دوره آموزشی ما قصد ساخت یک کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا را داریم ولی در طول آموزش تمامی نکات مربوط به ساخت انواع مولتی روتورها از قبیل تری کوپتر ، هگزاکوپتر ، اوکتا کوپتر به صورت کامل بیان خواهد شد . پس بنابراین اگر قصد ساخت هر کدام از این مولتی روتورها را دارید می توانید در این دوره ی آموزشی شرکت نمایید .

.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ی آموزشی فلایت کنترل نازا می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید :

.

***دوره ی آموزشی فلایت کنترل نازا(Naza)***

.افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر