آموزش تصویری کالیبره کردن اسپیدکنترلهای موتور براشلس

در این فیلم آموزشی که قصد داریم بر روی سایت اسکای داک قرار دهیم می خواهیم شما را با نحوه ی کالیبره کردن اسپید کنترل موتورهای براشلس آشنا کنیم . همانطور که می دانید برای هماهنگی اسپید کنترل ها با هم ، نیاز مند کالیبره کردن هستند . در این فیلم آموزشی که به زبان فارسی تهیه شده است شما را با روش پروگرم کردن و کالیبره کردن اسپید کنترل ها آشنا خواهیم کرد .

آموزش تصویری کالیبره کردن اسپیدکنترل موتورهای براشلس

آموزش تصویری کالیبره کردن اسپیدکنترل موتورهای براشلس

سوالی که شاید برای شما پیش بیاید این است که چه نیازی به پروگرم و کالیبره کردن اسپید کنترلر ها می باشد ؟

.

در جواب شما باید بگوییم که برای اینکه بتوان از حداکثر توان موتور بهره مند شوید نیاز است که مقدار مینیموم و ماکزیمم تراتل رادیو کنترلتان را به اسپید کنترل معرفی نمایید که به این کار کالیبره کردن تراتل رادیو کنترل گفته می شود .

حالا مورد دیگری که قصد داریم آموزشش را قرار دهیم روش پروگرم کردن تنظیمات اسپید کنترل می باشد . تنظیمات اسپید کنترل برای استفاده بهینه و بهتر انجام می شود که در این تنظیمات می توان نوع باطری مورد استفاده خودتان را مشخص کنید و یا اینکه ولتاژ کات آف اسپید را تعیین کنید که اگر ولتاژ منبع از آن مقدار کم شد موتور را خاموش کند تا ولتاژ کاهش پیدا نکند .

.

(همانطور که می دانید اگر ولتاژ باطری های لیتیومی به کمتر از 2.8 برسد دیگر راهی برای شارژ کردن آنها وجود ندارد و باید برای همیشه از آن باطری گران قیمت خداحافظی کنید.)

.

ولی در این فیلم آموزشی شما را با روش تعیین ولتاژ کات آف آشنا می کنیم که دیگر به هیچ عنوان به این مشکل بر نخورید به این صورت که توی تنظیمات مشخص می کنیم ولتاژ به عنوان مثال اگه به 3 ولت یا 3.2 ولت رسید اسپید کنترل جریان دهی را قطع نماید و از خالی شدن باطری جلوگیری کند .

حال در تنظیمات بعدی روش قطع جریان دهی را هم تعیین می کنیم که اگر ولتاژ باطری به ولتاژ کات آف رسید به یک باره جریان دهی را قطع کند یا اینکه جریان دهی را کاهش دهد .

.

سایر تنظیمات هم از روی برگه راهنما ( کاتالوگ) اسپید کنترل توضیح داده خواد شد . ( به همراه ترجمه و توضیح تنظیمات )

.

 

دانلود فیلم آموزش پروگرم کردن اسپید کنترلر

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
محمد :

خیلی عالی بود ممنونم واقعا.


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر