آموزش ساخت رادیو کنترل 16 کانال کوادکوپتر و مولتی روتور

در این مجموعه ی آموزشی که قصد داریم بر روی سایت اسکای داک قرار دهیم قصد داریم آموزش ساخت یک رادیو کنترل حرفه ای 16 کاناله را خدمتتون آموزش بدیم . رادیو کنترل یه وسیله ای هست که می تونید به صورت بی سیم ربات خودتون رو در فاصله ی دور کنترل کنید . که در این فیلم آموزشی شما به طور کامل با آموزش ساخت یک رادیو کنترل حرفه ای آشنا خواهید شد .

آموزش ساخت رادیو کنترل 16 کانال کوادکوپتر و مولتی روتور

آموزش ساخت رادیو کنترل 16 کانال کوادکوپتر و مولتی روتور

.

همچنین قابل ذکر است این رادیو کنترل قابل استفاده برای هواپیما ، ماشین و مولتی روتورها از قبیل هلی کوپتر ، تری کوپتر ، کوادکوپتر و … می باشد . و هیچ محدودیتی در استفاده از این رادیو کنترل نمی باشد . همچنین قابلیت دیگر این رادیو کنترل پشتیبانی از تمامی فلایت کنترل ها می باشد و محدودیتی در نوع فلایت کنترل و … وجود ندارد .

.

قابلیت دیگری که این رادیو کنترل دارد و باعث شده این رادیو کنترل از سایر رادیو کنترل ها متمایز شود قابلیت تلمتری آن می باشد .

.

شاید براتون سوال باشه که تلمتری چیست و چه کاربردی دارد ؟

.

تلمتری یک وسیله و روش ارتباطی می باشد که اطلاعات هواپیما یا مولتی روتور را که در حال پرواز می باشد به ایستگاه زمینی یا به کامپیوتر فرد هدایت کننده ربات ارسال می کند .

که این اطلاعات ارسالی از سمت پرنده می تواند اطلاعات پرواز از قبیل سرعت حرکت ، جهت حرکت ، ارتفاع پروازی ، وضعیت باطری ، موقعیت لحظه به لجظه پرنده بر روی نقشه و … باشد که با مشاهده ی این اطلاعات قادر خواهید بود به صورت خیلی راحت ربات پرنده ی خود را هدایت کنید .

.

و حتی در صورت کرش یا سقوط ربات پرنده در صورتی که ماژول GPS را به آن متصل کرده باشید می توانید موقعیت سقوط ربات پرنده ی خود را مشاهده کنید و خیلی سریع و آسان پرنده ی کرش کرده ی خودتان را پیدا کنید .

.

و همچنین در صورت استفاده از فلایت کنترل هایی که قابلیت خلبان خودکار دارند می توانید در حین پرواز به فلایت کنترل متصل شوید و دستورات مختلف از قبیل برگشت به خانه ، یا انجام ماموریت جدید و … را به آن ارسال نمایید .

.

ویژگی دیگری که این رادیو کنترل دارد زیبایی و قاب حرفه ای آن می باشد .

.

که ما برای اینکه یک رادیوکنترل حرفه ای داشته باشیم از قاب یک رادیو کنترل اسباب بازی استفاده کرده ایم که در زیر می توانید تصویر اولیه ی این رادیو کنترل قبل و بعد از تبدیل آن به یک رادیو کنترل حرفه ای و دور برد را در زیر ببینید.

آموزش ساخت رادیو کنترل حرفه ای 8 کانال

آموزش ساخت رادیو کنترل حرفه ای 8 کانال

.

ویژگی دیگری که این رادیو کنترل دارد قابلیت کالیبره شدن اتوماتیک کانال های آن می باشد و نیازی به تنظیم و کالیبره دستی این رادیو کنترل نمی باشد و چون با هر باز روشن شدن رادیو کنترل کالیبره شدن کانال ها صورت می گیرد باعث می شود دقت کالیبره بالا رفته و ربات شما پایداری بالایی داشته باشد .

.

برای اطلاع از سایر امکانات و همچنین شرکت در این دوره ی آموزشی کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید .

.

 دانلود از سایت مرجع آموزش دهنده

دانلود از سایت مرجع آموزش دهنده

.

آگوست 2nd, 2016 | دسته : فیلم آموزشی، نرم افزار |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر