دانلود فیلم های آموزشی pspice به زبان فارسی

از مجموعه فیلم های آموزشی که امروز در فروشگاه فایل سایت قرار گرفته مجموعه ی کامل فیلم های آموزشی نرم افزار pspice می باشد که یکی از نرم افزار های پرکاربرد بین دانشجویان رشته مهندسی در گرایش های مختلف بویژه الکترونیک و مخابرات می باشد . که هم اکنون کاربرانی که عضو ویژه سایت هستند می توانند با لینک مستقیم به دانلود این مجموعه بپردازند و از آموزش فارسی با کیفیت عالی لذت ببرند.

فیلم های آموزش فارسی pspice

فیلم های آموزش فارسی pspice

این نرم افزار pspice که قبلا به نام orcad شناخته می شد دارای کاملترین کتابخانه های آنالوگ و دیجیتال شامل عناصر استاندارد است و این قابلیت، این برنامه را برای کاربردهای دیجیتال و آنالوگ بسیار مفید ساخته است.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

آموزش تصویری نرم افزار مهندسی pspice

آموزش تصویری نرم افزار مهندسی pspice

فوریه 10th, 2014 | دسته : Pspice، تخصصی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر